Avenged Sevenfold zaprasza do gry

Urszula Drabińska
17.09.2014 15:13
Avenged Sevenfold zaprasza do gry

Premiera gry „Hail to the King: Deathbat” odbędzie się 16 października 2014 roku. Ścieżkę dźwiękową do niej stworzyło Avenged Sevenfold.

Hail To the King” to ostatnia płyta Avenged Sevenfold z sierpnia 2013 roku. Teraz pod nieznacznie dłuższym tytułem „Hail to the King: Deathbat” ukazuje się gra na urządzenie mobilne. Kalifornijscy muzycy muszą być z siebie zaje*iście dumni – cały świat tej aplikacji inspirowany jest ich twórczością.

Avenged Sevenfold specjalnie na potrzeby gry nagrało 8 zupełnie nowych kawałków. Podczas walki ze smokami i kolekcjonowania kolejnych monet usłyszeć będzie można też kilka starszych utworów kapeli.

Frontman M. Shadows bagatelizuje muzyczny wkład zespołu w grę:

Nie oczekujemy, że choćby połowa fanów to załapie lub zrozumie. To czysty powrót do muzyki rodem z gier wideo. Wiele 8-bitowych dźwięków, ale też wiele instrumentalnych. Przygotowaliśmy piosenki, które przypominają nam młodzieńcze rozgrywki w „Castlevanię”, „Mario Brothers” czy „Zeldę”.

Zresztą, posłuchajcie sami:

Hail To the King: Deathbat” pojawi się 16 października 2014 roku zarówno w AppStore, jak i Google Play.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.