Axl Rose i 20 tysięcy fanów zaśpiewali „Happy Birthday” Slashowi

Kamil Kacperski
26.07.2018 17:13
Axl Rose i 20 tysięcy fanów zaśpiewali „Happy Birthday” Slashowi Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Działo się podczas islandzkiego show Guns N' Roses - wokalista Axl Rose i wielotysięczny tłum fanów zaśpiewali Slashowi piosenkę z okazji jego 53. urodzin. Zobaczcie wideo z tego miłego wydarzenia. 

Podczas europejskiej odnogi trasy Not In This Lifetime Tour, Guns N' Roses wystąpił w Islandii. Los chciał, że wraz z ich koncertem zbiegły się również 53. urodziny gitarzysty zespołu, Slasha, który 23 lipca 2018 roku świętował rozpoczęcie kolejnego roku życia.

Całą zabawę rozpoczął wokalista kapeli, Axl Rose, który zaintonował „Happy Birthday”. Wtórowało mu około 20 tysięcy fanów, którzy przybyli na koncert Guns N' Roses obywający się w Laugardalsvöllur w stolicy Islandii, Rejkiawiku. Zobaczcie wideo z tego wydarzenia:

Guns N' Roses wrócą z nową płytą?

Wokalista „Gunsów” udzielił również wywiadu lokalnej gazecie, Frettabladid, w której zapytano go o prace nad nową płytą. Axl Rose odpowiedział, że na razie nie są zainteresowani tworzeniem świeżego materiału:

W tym momencie jesteśmy skupieni na następnym koncercie. Ale atmosfera jest dobra, wszystko na razie gra, więc nigdy nic nie wiadomo. Na razie chcemy jedynie tego, co jest najlepsze dla fanów, dla nas i dla naszej załogi.

Guns N' Roses w Polsce

W 2018 zespół Guns N’ Roses po raz drugi dotarł do Polski w ramach trasy „Not In This Lifetime Tour”. Po pamiętnym występie 20 czerwca 2017 w Gdańsku „Gunsów” w składzie ze Slashem i Duffem McKaganem mogliśmy zobaczyć na koncercie 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Towarzyszyły im zespoły Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.