24.02.2017 11:00

Axl Rose nagra płytę z AC/DC?

Plotki głoszą, że Angus Young jest na tyle zachwycony wokalistą Guns N' Roses, że zamierza nagrać kolejny studyjny krążek właśnie z Axlem.

Axl Rose nagra płytę z AC/DC?
foto: Retna / Photoshot / Reporter / East News

AC/DC to maszyna, której nic nie jest w stanie zatrzymać. Angus Young pomimo tego, że Brian Johnson z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z koncertowania, zaś basista Cliff Williams odszedł na emeryturę, nie chce spoczywać na laurach.

Ponoć sympatia między nim a Axlem Rose'em jest tak wielka, że panowie postanowili razem pracować nad kolejnym studyjnym dziełem AC/DC. Paul Cashmere z Noise11 w jednym z artykułów stwierdził, że Angus i Axl zamierzają zabrać się za nagrywanie albumu po tym, jak Guns N' Roses skończy trasę:

"

Chemia między Axlem Rose'em i Angusem Youngiem zainspirowała Angusa do tego, żeby planować kolejny album AC/DC, ale koncertowe zobowiązania Guns N' Roses w 2017 powodują, że będzie trudno sfinalizować ten projekt. "

Co więcej miłośnicy mogą liczyć jeszcze na jedno wydawnictwo:

"

Jako że wszystkie koncerty AC/DC były filmowane możliwe, że fani dostaną koncertówkę z Rose'em z trasy Rock or Bust tuż przed tym, jak ukaże się studyjny album. "

Zobaczcie, jak wyglądał jeden ze wspólny koncertów AC/DC z wokalistą Guns N' Roses:

Czas pokaże czy rzeczywiście plotki się potwierdzą i AC/DC nagra następcę „Rock or Bust” z Axlem Rose'em. Zdania na temat tej współpracy są podzielone, zatem posunięcie Angusa jest bardzo śmiałe. O niezadowoleniu tą sytuacją świadczy chociażby fakt, że 7 tysięcy Belgów postanowiło oddać bilety na koncerty AC/DC. Natomiast wokalista The Who uważa, że występy formacji z Axlem to jak oglądanie karaoke.

Tymczasem Axla Rose'a będziemy mogli podziwiać na żywo już niebawem podczas koncertu Guns N' Roses w Gdańsku 20 czerwca 2017.

Czy Axl Rose powinien nagrać płytę z AC/DC?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News AcDc Axl Rose