Axl Rose przerwał próbę Steel Panther z absurdalnego powodu

18.10.2019 11:50
Axl Rose przerwał próbę Steel Panther z absurdalnego powodu Fot. Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska/ Antyradio.pl

W jednym z wywiadów grupa Steel Panther zaczęła wspominać wspólny koncert z Guns N' Roses. Muzycy opowiedzieli między innymi o incydencie z Axlem Rosem.

Na portalu Ultimate Guitar pojawił się wywiad z perkusistą i basistą Steel Panther. Muzycy wspominali, jak mieli okazję supportować zespół Guns N' Roses podczas koncertu w Kalifornii w 2011 roku. Z wydarzeniem wiąże się zabawna anegdotka.

Axl Rose przerwał próbę Steel Panther z błahego powodu

Stix Zadinia opowiedział dziennikarzowi, że zaledwie trzy dni przed koncertem jego zespół otrzymał telefon od Guns N' Roses z propozycją wspólnego występu. Muzycy nie wahali się ani chwili i przyjęli ofertę.

To była dla nas świetna okazja. Jak dostajesz telefon od Guns N' Roses to nie odmawiasz. Pojechaliśmy do Forum na próbę dźwięku przed występem, którą nagle nam przerwano. Usłyszeliśmy hasło "Chłopaki, musimy się wstrzymać z tą próbą, bo Axl musi się zdrzemnąć". Serio.

Przeczytaj także

Mimo tego incydentu Steel Panther bardzo dobrze wspomina znajomość z członkami Gunsów. Muzycy podkreślili również, że mimo różnic stylistycznych równie chętnie przyjęli propozycję trasy z Judas Priest. Artyści wychodzą ze słusznego założenia, że dzięki takim występom ich grono fanów może się powiększyć, gdy ktoś trafi przypadkiem na ich występ. 

Zobacz też: Fan Guns N' Roses dostał dożywotni zakaz chodzenia na koncerty kapeli. Co przeskrobał?

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.