Axl Rose upadł podczas koncertu Guns N' Roses [WIDEO]

05.11.2019 10:50
Axl Rose upadł podczas koncertu Guns N' Roses [WIDEO] Fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS

Podczas koncertu Guns N' Roses w Las Vegas doszło do niegroźnego incydentu. Frontman kapeli poślizgnął się i upadł na scenie.

2016 rok był niezwykle ważny dla wszystkich fanów grupy Guns N' Roses. Do składu wrócił Slash i Duff McKagan. Co ciekawe, już na pierwszym koncercie z dwoma członkami "klasycznego" składu w Los Angeles doszło do wypadku. Axl Rose upadł i złamał nogę. Jak widać miasto nie jest najszczęśliwszym miejscem dla wokalisty.

Axl Rose upadł podczas koncertu Guns N' Roses [WIDEO]

1 listopada 2019 roku grupa Guns N' Roses ponownie wystąpiła w Los Angeles. Kiedy muzycy grali utwór "Knockin' On Heaven's Door" wokalista poślizgnął się na scenie i upadł. Muzyk obrócił sytuację w żart, poleżał chwilę na ziemi z uśmiechem na twarzy po czym wstał i dokończył koncert.

Przeczytaj także

Nie tylko Los Angeles okazało się dla Axla pechowe. Szczęścia nie przynosi mu także cover Boba Dylana. Muzyk poślizgnął się na scenie podczas wykonywania utworu już 9 lat wcześniej podczas koncertu w Kolumbii. Zdarzenie sprzed niemal dekady również zostało nagrane przez jednego z uczestników koncertu.

Uważaj na siebie Axl!

Zobacz też: Fan Guns N' Roses dostał dożywotni zakaz chodzenia na koncerty kapeli. Co przeskrobał? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.