02.01.2016 14:56

Axl Rose uwielbia drażnić się z fanami

Axl Rose oficjalnie potwierdził... ale nie to, na co wszyscy czekamy. Wokalista rozpoczął 2016 rok od żartu, który w polskim internecie zasługiwałby na hasztag „heheszki”.

Axl Rose uwielbia drażnić się z fanami
foto: kadr z wideo + Bóg Pejnta

Kiedy wszyscy wypatrujemy oficjalnych wieści o koncertach Guns N' Roses w oryginalnym składzie i wkręcamy się w nawet najbardziej absurdalne teorie spiskowe, Axl Rose wcale nie pomaga. Zamiast uciąć spekulacje i rozwiać plotki, wyznaje miłość do swoich ulubionych potraw.

Nie wierzycie? Zobaczcie sami, co wokalista zatweetował 1 stycznia 2016 roku:

"

Jedyna rzecz, którą mogę potwierdzić, to moja MIŁOŚĆ do Taco Bell! Mmmmm... Taco Bell!! Szczęśliwego Nowego Roku! "

Ta wiadomość jest nawet za krótka, aby dopatrywać się w niej ukrytego przekazu w stylu „kocham Slasha” czy „do zobaczenia w Polsce w 2016 roku”. Muzykowi chyba naprawdę chodzi tym razem tylko i wyłącznie o uwielbienie do meksykańskiej kuchni.

Być może wkrótce będziemy mogli urządzić imprezę za jego zdrowie w oficjalnym, nadwiślańskim lokalu Taco Bell. Niezorientowanym przypominamy, że marka była przez krótki czas obecna w Polsce na początku lat 90. Koncern Yum! Brands, mający w swoim portfolio takich tuzów jak Pizza Hut czy KFC, od 2015 roku prowadzi ekspansję na nowe rynki, m.in. w Indiach, Korei i Peru, ale planuje też powrót do naszego kraju.

Mimo wszystko sugerujemy ostrożność w celebrowaniu miłości do fastfoodów. Jak skończyła się ona dla lidera Guns N' Roses, mieliśmy okazję oglądać przez ostatnie lata na występach jego zespołu. Jeśli jesteście ciekawi, w jakiej formie jest Axl w przededniu powrotu klasycznego składu, oto świeże zdjęcie zrobione przez jedną z fanek:

Miłośnicy „Miasteczka South Park” już namawiają Axla, żeby przygotował cover utworu „Taco Flavored Kisses” wykonywanego w serialu przez kukiełkową Jennifer Lopez. Trzymamy kciuki, aby przynajmniej ktoś zrobił mashup tego kawałka z „Welcome to the Jungle”. Internecie, nie zawiedź nas.

A Wy jakie jedzenie kochacie najbardziej?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Guns N Roses