27.11.2018 16:19

Axl Rose wybrał najlepszy zespół i frontmana wszech czasów

Czy wokalista Guns N' Roses ma rację? Sprawdźcie, który frontman i zespół według Axla Rose'a jest bezkonkurencyjny.

Axl Rose wybrał najlepszy zespół i frontmana wszech czasów
foto: Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS

Wokalista Guns N' Roses nie udziela zbyt dużo wywiadów i nie jest mocno wylewny. Jednak Axl Rose skusił się na rozmowę z magazynem Atlas i opowiedział co nieco na temat zespołu, który uważa za legendarny.

Axl Rose wybrał najlepszy zespół wszech czasów

Temat jest trudny, bo jak wybrać tylko jedną grupę spośród tylu wykonawców. Axl Rose nie miał jednak z tym problemu. Dziennikarz stwierdził w rozmowie, że Axl jest uważany za jednego z najlepszych frontmanów wszech czasów i postanowił zapytać samego muzyka, który według niego frontman jest bezkonkurencyjny. Axl Rose odpowiedział krótko i treściwie:

"

Dla mnie osobiście to Queen jest najlepszą kapelą i Freddie jest najlepszym frontmanem wszech czasów. Zespół jest najlepszy, bo poruszał się w wielu różnych stylach muzycznych. "

Miłość Axla Rose'a do Queen nie jest tajemnicą, co więcej wokalista zaśpiewał razem z zespołem na koncercie The Freddie Mercury Tribute Concert.

"Bohemian Rhapsody" - film biograficzny o Queen

O Freddiem Mercurym jest ostatnio głośno ze względu na premierę filmu biograficznego o Queen. "Bohemian Rhapsody" pojawił się w polskich kinach 2 listopada 2018. W główną rolę Freddiego Mercury'ego wcielił się aktor Rami Malek.

Filmowa biografia Queen pokazuje historię zespołu od wydania krążka „A Night at the Opera” do występu na koncercie Live Aid. "Bohemian Rhapsody" cieszy się dużym zainteresowaniem i wyprzedził "Kler" Smarzowskiego w polskim box office.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Queen Axl Rose