12.02.2020 15:04

Axl Rose znowu skrytykował Donalda Trumpa. Fani go zaatakowali

Lider Guns N' Roses po raz kolejny w swojej karierze skrytykował na Twitterze Donalda Trumpa. Fani muzyka go zaatakowali.

Axl Rose
foto: Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska/Antyradio.pl

Frontman grupy Guns N' Roses nie ukrywa, że nie jest fanem prezydenta Stanów Zjednoczonych. Muzyk wiele razy krytykował rządy Donalda Trumpa, co oczywiście nie podoba się części z jego fanów. Na koncie na Twitterze artysty od czasu do czasu pojawiają się polityczne wpisy, tym razem fani zareagowali równie emocjonalnie.

Axl Rose skrytykował Donalda Trumpa. Fani zareagowali

Axa Rose zamieścił niedawno na swoim Twitterze post, w którym stwierdził, że Donaldowi Trumpowi brakuje moralności. Muzyk stwierdził także, że prezydent nie ma szacunku do prawdy i jest pozbawiony empatii. Chociaż pod wpisem fani artysty już wtedy się podzielili, Rose postanowił publikować polityczne posty dalej.

Guns N' Roses Super Bowl
Guns N' Roses Super Bowl
Przeczytaj także Grupa Guns N' Roses zagrała "Knockin’ on Heaven’s Door" w hołdzie dla Kobe'ego Bryanta

10 lutego muzyk wrzucił na swoje konto zdjęcie czapki z przerobionym hasłem Trumpa: "Make The White House Great Again".

Fani zareagowali natychmiast. Pod postem znalazło się wiele złośliwych komentarzy na temat działalności muzyka. Słuchacze Guns N' Roses podobnie jak artysta zaczęli przerabiać hasło Trumpa tak, aby dopiec wokaliście.

Wśród haseł pod zdjęciem Axla pojawiło się między innymi "Make Axl's Singing Great Again" czy "Make a Guns N' Roses Record Again".

Guns N' Roses w Polsce w 2020 roku

Grupa Guns N' Roses zagra w Polsce już 17 czerwca 2020 roku. Koncert odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Wejściówki na wydarzenie możecie kupić za pośrednictwem strony ticketmaster.pl lub livenation.pl.

Zobacz też: Ile grupa Guns N' Roses zarobiła od momentu reaktywacji? 

Tagi: Rock News Axl Rose Donald Trump