Bad Wolves przedstawił teledysk do coveru „Zombie” The Cranberries, dedykowany Dolores O’Riordan

Maciej Koprowicz
23.02.2018 14:08
Bad Wolves przedstawił teledysk do coveru „Zombie” The Cranberries, dedykowany Dolores O’Riordan Fot. kadr z wideo

Wokalistka The Cranberries 15 stycznia 2018 miała nagrać wokale do nowej wersji swojego największego przeboju, ale zmarła tego samego dnia. Muzycy Bad Wolves postanowili wydać utwór jako hołd dla niej.

Metalcore’owy zespół Bad Wolves na początku 2018 planował muzyczną współpracę z Dolores O’Riordan. Muzycy nagrali własną wersję piosenki „Zombie”, najsłynniejszego utworu The Cranberries, który w 1994 ukazał się na jego drugiej płycie, „No Need To Argue”. Dolores zgodziła się nagrać do niej partię wokalną.

Artystka miała zarejestrować wokale 15 stycznia 2018. Niestety, tego samego dnia została znaleziona martwa w pokoju hotelowym w Londynie.

Śmierć O’Riordan w wieku zaledwie 46 lat poruszyła całą muzyczną społeczność. Muzycy Bad Wolves postanowili w hołdzie dla zmarłej wokalistki wydać swoją wersję, niestety już bez wokalu Irlandki, na singlu. Utwór dotarł do 21. pozycji amerykańskiej listy Billboard Mainstream Rock Chart. W Polsce mogliście go usłyszeć na antenie Antyradia.

Bad Wolves zaprezentował właśnie przejmujący teledysk do coveru „Zombie”. Nawiązuje on do oryginalnego teledysku The Cranberries – widzimy w nim aktorkę pomalowaną złotą farbą, dokładnie tak jak Dolores w tamtym klipie. Zobaczcie sami:

Jak Wam się podoba „Zombie” w wersji Bad Wolves?

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.