01.03.2020 13:49

Badania dowodzą, że to fani heavy metalu najczęściej uprawiają seks w aucie

Badania przeprowadzone przez internetowy serwis nie pozostawiają złudzeń - to właśnie heavymetalowcy są najbardziej skłonni do miłosnych igraszek w samochodzie.

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock

Internetowy portal TickPick przeprowadził doprawdy interesujące badania. Dotyczyły one nawyków muzycznych podczas przebywania w samochodzie. Ustalono, że najbardziej skorymi do uprawiania seksu w auciefani heavy metalu. Jak prezentują się pozostałe miejsca na liście?

Fani heavy metalu najczęściej uprawiają seks w aucie

Badania przeprowadzono na grupie 958 osób. Zgodnie z wynikami, aż 75% słuchaczy heavy metalu doświadczyło seksualnego zbliżenia a samochodzie. Tuż za nimi znaleźli się fani oldschoolowych brzmień, hip-hopu, rapu i R&B.

Metalowcy
Metalowcy
Przeczytaj także Najnowsze badania dowodzą, że heavy metal bardzo dobrze wpływa na jego słuchaczy

Co ciekawe, mimo tych wyników, to nie heavy metal jest najczęstszym wyborem jako podkład muzyczny do miłosnych igraszek na tylnym siedzeniu. Na tym polu przoduje R&B z wynikiem 27.8%, a tuż za nim klasyczny rock - 26.7%. Kolejne miejsca zajęły: muzyka alternatywna (20.4%), hip-hop (20%) i pop (18.3%). Heavy metal został wskazany w tym przypadku przez 12.6% responedntów. Na uwagę zasługuje również fakt, że kobiety częściej wskazywały na R&B, podczas gdy mężczyźni stawiali raczej na klasycznego rocka.

Zobacz też: Badania dowodzą, że metalowcy są mądrzejsi, niż głosi stereotyp 

Tagi: Rock News Muzyka