31.12.2019 11:26

Barack Obama zdradził, jakiej muzyki słuchał w 2019 roku

Barack Obama opublikował na swoim Twitterze listę utworów, które towarzyszyły mu w 2019 roku. Były prezydent USA lubi rocka?

Barack Obama
foto: AP/Associated Press/East News

Na oficjalnym profilu Baracka Obamy na Twitterze pojawił się wpis podsumowujący muzyczny rok byłego prezydenta USA. Polityk podzielił się z obserwującymi, jaka muzyka towarzyszyła mu przez ostatnie 12 miesięcy. Okazuje się, że prezydent ma bardzo zróżnicowany gust i nie stroni od niemal żadnego gatunku muzycznego.

Czego słuchał Barack Obama w 2019 roku?

Obok "Mood 4 Eva" Beyonce pojawił się "Toast" Koffee czy "Middle Child" J. Cole'a. Barack Obama nie pogardził w minionym roku także rockowymi dźwiękami. Na swojej liście umieścił utwór "Oblivions" The National, "Hello Sunshine" Bruce'a Springsteena czy "Go" The Black Keys. 

Adam Nergal Darski
Adam Nergal Darski
Przeczytaj także Adam Nergal Darski wybrał najlepsze albumy rockowe i metalowe 2019 roku

Barack Obama stwierdził, że podzieli się ulubioną muzyką i zaproponuje swoim fanom i wyborcom piosenki, przy których najlepiej mu się podróżuje lub ćwiczy.

"

Od hip-hopu przez country - oto moje piosenki roku. Jeśli szukasz muzyki, która będzie ci towarzyszyć podczas długiej podróży czy treningu - mam nadzieję, że znajdziesz tutaj kilka pozycji, które spełnią twoje oczekiwania. "

Zobacz też: Wiemy, kto jest najlepiej zarabiającym muzykiem mijającej dekady 

Tagi: Rock News