15.07.2017 13:13

Basista Adrenaline Mob zginął w wypadku

Niestety David Z. zginął w tragicznym wypadku 14 lipca 2017 roku niedaleko Micanopy. Sprawdźcie szczegóły dotyczące tego zajścia.

Basista Adrenaline Mob zginął w wypadku
foto: kadr z wideo

Do tragicznego wypadku doszło, gdy kapela była w drodze na koncert w St. Petersburg na Florydzie. Autobus zespołu zjeżdżał na pobocze, żeby wymienić oponę i uderzyła w niego ciężarówka z naczepą.

W wypadku zginął basista David Z. (David Zablidowsky), w sumie zostało rannych 8 osób. 6 trafiła do szpitala, 3 są w stanie krytyczny, stan 3 pozostałych określa się jako stabilny. Początkowo nie znano tożsamości osoby, która zginęła. Dopiero były basista Adrenaline Mob, a obecny muzyk Disturbed, John Moyer, zdradził, że niestety chodzi o Davida Z.

"

Ta utalentowana, pokorna, dobra dusza opuściła nas dzisiaj za wcześnie. Jeżeli widziałeś go na scenie to miałeś szczęście. Jeżeli znałeś go - dostąpiłeś błogosławieństwa. Spoczywaj w pokoju Davidzie Z. Byłeś bestią na scenie i byłem zaszczycony, że mogłem ją z tobą dzielić przez ostatnie parę dni. Będę za tobą tęsknił bracie. "

Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi Davida Z.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News