Basista Iron Maiden nie może sprzedać domu [GALERIA]

Urszula Drabińska
23.01.2015 20:19
Basista Iron Maiden nie może sprzedać domu [GALERIA] Fot. East News

Steve Harris po raz drugi obniżył jego cenę. I tak pewnie Was nie stać na takie luksusy, ale zobaczcie, jak jeszcze niedawno mieszkał.

Kryzys na rynku nieruchomości daje się we znaki majętnym. Kto w trudnych czasach znajdzie 4,95 mln funtów na nowy dom? Tyle obecnie życzy sobie muzyk Ironów za posiadłość w Sheering Hall, położoną ok. 50 km od Londynu. Jeszcze niedawno zapłacić trzeba było o 0,9 mln funtów więcej. We wrześniu 2012 roku, gdy oferta trafiła na rynek, opiewała na kosmiczne 6,75 mln…

Jednak, gdy przyjrzeć się, co otrzyma nabywca, może ta kwota przestanie być już tak horrendalna? Dotychczasowa posiadłość Steve’a Harrisa wpisana jest na listę zabytków – fragmenty domu pochodzą z 1427 roku!

W nim znajdziemy m.in. aż 8 sypialni, 4 łazienki, pokój gier, salę prób, basen i prywatny pub „The Horse and Cart”. W końcu gdzieś tego Troopera trzeba pić! Na 9 akrach uroczych terenów nad rzeką Pincey Brook ulokowano ponadto kort tenisowy i boisko do piłki nożnej. Zwłaszcza tego ostatniego nie mogło zabraknąć we włościach byłego piłkarza i wielkiego fana futbolu.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.