Basista Iron Maiden zagrał w piłkę przeciwko FC Edmonton. Jego drużyna wygrała [WIDEO]

02.09.2019 15:33
Basista Iron Maiden zagrał w piłkę przeciwko FC Edmonton. Jego drużyna wygrała [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Steve Harris i ekipa zespołu Iron Maiden zagrali przeciwko profesjonalnemu klubowi piłkarskiemu FC Edmonton. Drużyna basisty wygrała 7:3.

Grupa Iron Maiden 30 sierpnia 2019 roku zagrała w Rogers Place. Basista grupy najwyraźniej chciał się rozgrzać przed koncertem i skontaktował się z lokalną drużyną piłkarską FC Edmonton, aby dzień wcześniej zorganizować mecz towarzyski. Piłkarze przyjęli wyzwanie.

Steve Harris z Iron Maiden zagrał w piłkę przeciwko FC Edmonton

W drużynie Steve'a Harrisa pojawił się między innymi jego syn oraz członkowie ekipy, którzy wspierają Maidenów podczas tras koncertowych. FC Edmonton z kolei zaprosiła do składu kilku fanów heavymetalowych gigantów. 

Przeczytaj także

Przed meczem Harris przyznał, że bardzo lubi grać w piłkę i cieszy się, że udało mu się namówić FC Edmonton do rywalizacji.

Kiedy tylko udaje nam się zebrać drużynę, gramy, bo bardzo to lubimy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dzisiaj pokopać piłkę i naprawdę doceniamy ludzi, którzy zgodzili się zagrać przeciwko nam. Super jest wyjść i grać. Lubię wygrywać. Nie lubię za to smaku przegranej, ale to chyba jak każdy.

Tym razem drużyna Iron Maiden wygrała mecz imponującym wynikiem 7:3.

Stevve Harris jest zapalonym fanem piłki nożnej od lat. Muzyk przyznał w jednym z wywiadów, że zrezygnował z uprawiania tego sportu ze względu na swoje problemy z plecami. Jednak basista pozwala sobie na granie meczów od czasu do czasu. Muzyk poza grą w piłkę nożną, często sięga również po rakietę tenisową.

Zobacz też: Chcesz się przebrać za maskotkę Iron Maiden? Oto maski Eddiego

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.