22.01.2020 13:09

Basista Iron Reagan został wyrzucony z zespołu z powodu nadużyć seksualnych

Po tym jak basista Iron Reagan, Rob Skotis został oskarżony za nadużycia seksualne, muzyka wyrzucono z zespołu oraz pracy w restauracji.

Iron Reagan
foto: kadr z wideo

Basista grupy Iron Reagan, Rob Skotis nie ma ostatnio łatwego czasu. Muzyk został oskarżony o nadużycia seksualne. Chociaż nie udowodniono mu jeszcze winy, artysta stracił pracę w restauracji oraz pozycję w zespole.

Iron Reagan: Rob Skotis wyrzucony za nadużycia seksualne

Grupa Iron Reagan opublikowała oficjalne oświadczenie odnośnie Skotisa:

"

Natychmiast po otrzymaniu informacji o oskarżeniach wobec Roberta Skotisa, przestał być on aktywnym członkiem Iron Reagan. Przepraszamy za opóźnioną reakcję na te zarzuty. Mamy nadzieję, że nie wyrządziliśmy naszą zwłoką nikomu żadnej szkody. Nie akceptujemy żadnych agresywnych zachowań i nie chcemy kojarzyć się z kimś, kto stanowi zagrożenie dla kogokolwiek. "

Megadeth
Megadeth
Przeczytaj także Megadeth zagrał pierwszy koncert po tym, jak u Dave'a Mustaine'a zdiagnozowano raka

Iron Reagan pożegnał się z muzykiem zaledwie dzień po tym, kiedy basista stracił pracę w restauracji Richmond Cobra Cabana. Bar opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym zapewniła, że "wszystkie powiązania" ze Skotisem zostały zerwane.

Skotis odniósł się do obu sytuacji. Muzyk kategorycznie zaprzecza oskarżeniom, które zostały mu postawione. Artysta wyjaśnił, że anonimowy atak na Twitterze i zarzuty miały na celu oczernienie go, jako jednego z właścicieli lokalnej firmy RVA.

"

Cała ta sytuacja jest dla mnie niewyobrażalnie bolesna i zagmatwana. Mogę jednak zapewnić, że żaden z tych zarzutów nie jest prawdziwy. Gorąco zachęcam wszystkich do przemyślenia jeszcze raz tych zmyślonych informacji i proszę, abyście nie spieszyli się z osądem. Dziękuję znajomym i rodzinie za wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie. "

Zobacz też: Gitarzysta metalowej grupy Ministry oskarżony o seks z nieletnimi 

Tagi: Rock News