Basista Maroon 5 został aresztowany za przemoc domową

01.07.2020 10:05
Basista Maroon 5 został aresztowany za przemoc domową Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Jak podaje portal Page Six, Mickey Madden został aresztowany w sobotę 27 czerwca w Los Angeles. Według doniesień, muzyk wyjątkowo dotkliwie pobił swoją partnerkę i będzie musiał stawić się przed sądem.

Podobno Madden dopuścił się do "świadomego pobicia i okaleczenia" swojej partnerki, co zakończyło się tym, że kobieta jest obecnie "w stanie traumy i przerażenia". Do informacji publicznej nie podano tożsamości ofiary Maddena.

Basista Maroon 5 aresztowany za przemoc domową

Madden spędził w areszcie kilka godzin i (jak podaje biuro szeryfa w Los Angeles) wypuszczono go za kaucją wynoszącą 50 tysięcy dolarów. 41-letni muzyk Maroon 5 będzie musiał stawić się w sądzie 29 września, gdzie usłyszy zarzuty, a także zostanie mu przydzielona kara.

Przeczytaj także

Na temat sprawy wypowiedzieli się rzecznicy prasowi Maroon 5, którzy wydali na mediach społecznościowych zespołu oficjalne oświadczenie:

Jesteśmy naprawdę zasmuceni tymi rozczarowującymi wiadomościami. Czym więcej się dowiadujemy na ten temat, tym bardziej bierzemy to na poważnie. Na razie pozwalamy osobom zaangażowanym w sprawę, by rozwiązały ją między sobą.

Jak podaje New York Daily News, Maddena raz już aresztowano w 2016 roku. Wówczas przyłapano na braniu kokainy na imprezie, która została zakończona przez policję. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.