01.07.2020 10:05

Basista Maroon 5 został aresztowany za przemoc domową

Jak podaje portal Page Six, Mickey Madden został aresztowany w sobotę 27 czerwca w Los Angeles. Według doniesień, muzyk wyjątkowo dotkliwie pobił swoją partnerkę i będzie musiał stawić się przed sądem.

Basista Maroon 5 został aresztowany za przemoc domową
foto: ASSOCIATED PRESS/East News

Podobno Madden dopuścił się do "świadomego pobicia i okaleczenia" swojej partnerki, co zakończyło się tym, że kobieta jest obecnie "w stanie traumy i przerażenia". Do informacji publicznej nie podano tożsamości ofiary Maddena.

Basista Maroon 5 aresztowany za przemoc domową

Madden spędził w areszcie kilka godzin i (jak podaje biuro szeryfa w Los Angeles) wypuszczono go za kaucją wynoszącą 50 tysięcy dolarów. 41-letni muzyk Maroon 5 będzie musiał stawić się w sądzie 29 września, gdzie usłyszy zarzuty, a także zostanie mu przydzielona kara.

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Oto lista najlepiej sprzedających się albumów XXI wieku. Wśród nich 9 rockowych krążków

Na temat sprawy wypowiedzieli się rzecznicy prasowi Maroon 5, którzy wydali na mediach społecznościowych zespołu oficjalne oświadczenie:

"

Jesteśmy naprawdę zasmuceni tymi rozczarowującymi wiadomościami. Czym więcej się dowiadujemy na ten temat, tym bardziej bierzemy to na poważnie. Na razie pozwalamy osobom zaangażowanym w sprawę, by rozwiązały ją między sobą. "

Jak podaje New York Daily News, Maddena raz już aresztowano w 2016 roku. Wówczas przyłapano na braniu kokainy na imprezie, która została zakończona przez policję. 

Joe Pesci
Joe Pesci
Przeczytaj także Joe Pesci nagrał piosenkę z Adamem Levinem z Maroon 5. Jak brzmi "Baby Girl"?
Tagi: Rock News