25.07.2019 14:08

Basista Metalliki chciał być sławny i bogaty jak Led Zeppelin. Zobacz zdjęcie muzyka sprzed lat

Na Instagramie pojawiła się stara fotografia, na której jest młody basista Robert Trujillo. Obok widnieje podpis na plany muzyka na przyszłość.

Robert Trujillo
fot. shutterstock.com

Na początku lipca pisaliśmy o tym, że Pollstar przygotował statystyki tras koncertowych muzyków światowego formatu. Metallica znalazła się na szczycie listy, co oznacza, że jest najlepiej zarabiającym zespołem 2019 roku. Muzycy zarobili na swoich występach najwięcej. To, jak się okazuje, było marzeniem basisty kapeli, Roberta Trujillo. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy młodego muzyka pozującego na fotografii ze szkolnego albumu.

Marzeniem Roberta Trujillo było bycie sławnym i bogatym jak Led Zeppelin

Fotografię opublikowała Helena Paryn. Trzeba przyznać, że takie nie często fani mogą zobaczyć takie zdjęcie. W albumie widnieje również podpis, w którym opisywało się plany na przyszłość. Co zatem chciał robić i o czym marzył Trujillo?

"

PLANY: Dostać się na Musician Institute of Tech (MIT) nauczyć się gry na basie jako muzyk studyjny, zostać bogatym i sławnym jak Led Zeppelin. "

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Metallica zagrała w Moskwie cover rosyjskiej legendy rocka [WIDEO]

Cóż, marzenia się spełniają i najprawdopodobniej potwierdzi to Robert Trujillo.

Metallica w Polsce 2019

Metallica zagra w Polsce 21 sierpnia 2019 roku. Zespół przyjedzie do Warszawy i wystąpi na Stadionie Narodowym. Oprócz Hammetta, Ulricha, Trujillo i Hetfielda na scenie wystąpią również Ghost oraz Bokassa.

Zobacz także: James Hetfield pokazał nową gitarę zaprojektowaną specjalnie na trasę po Europie

Tagi: Metallica Led Zeppelin