Krist Novoselic, basista Nirvany, stanął w obronie Nickelback: Kocham ich!

04.10.2019 10:23
Nickelback|undefined Fot. . GERRY BROOME/ASSOCIATED PRESS/East News

Krist Novoselic postanowił stanąć w obronie popularnego kanadyjskiego zespołu, Nickelback. Kapela stała się celem ataków po memach od Donalda Trumpa.

Donald Trump udostępnił na Twitterze zdjęcie z klipu Nickelback "Photograph", na które nałożono Joe Bidena i jego syna grających w golfa z ukraińskim dyrektorem. Niedługo później post zniknął z sieci społecznościowych, ponieważ naruszył prawa autorskie. Dlaczego prezydent USA postanowił stworzyć takiego mema? Trump w przyszłorocznych wyborach będzie ubiegał się o reelekcję. Miliarder będzie walczyć z Joem Bidenem z Partii Demokratycznej. 

Krist Novoselic, basista Nirvany, stanął w obronie Nickelback: Kocham ich!

Basista Nirvany postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Krist stanął w obronie kanadyjskiego zespołu, który stał się celem ataków dziennikarzy z FOX News. Chris Stirewalt powiedział na wizji: 

Zarówno nasze pokolenie, jak i poprzednie walczyły ostro z plagą Nickelback. Pokazaliśmy, jakie niebezpieczeństwa wiążą się ze emo pop-rockowymi balladami z lat 90. Teraz pojawiło się nowe pokolenie, które zapomniało o niebezpieczeństwach z przeszłości i bawi się tym. To bardzo, bardzo niebezpieczne...

Przeczytaj także

Krist Novoselic niemal od razu zareagował na te słowa. Muzyk udostępnił na Twitterze post, w którym napisał: 

Co to za debil? Nickelback jest pop-rockowym zespołem i kocham ich!!!! Swoją drogą, oni są Kanadyjczykami. USA może nieźle działać przez małżeństwo socjalizmu z kapitalizmem [...].

Wokół kapeli Nickelback zrobiło się sporo zamieszania. Piosenka "Photograph" pochodzi z albumu "All the Right Reasons", który został wydany w 2005 roku. 

Zobacz także: Fan zagrał z Nickelback "Animals" i wprawił w zakłopotanie muzyków [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.