23.10.2019 16:25

Basista Ozzy'ego Osbourne'a otrzymał nagrodę od fundacji ratującej koty

Robert "Blasko" Nicholson został uhonorowany przez Kitten Rescue z Południowej Kalifornii specjalną nagrodę. Muzyk wielokrotnie pomaga kociej fundacji. 

Blasko
foto: kadr z wideo

Najpopularniejszy i jednocześnie najbardziej absurdalny stereotyp bycia metalowcem dotyczy jedzenia przez nich kotów na czarnych mszach. Jak się okazuje futrzaki nie muszą się obawiać wielbicieli metalu, a nawet mogą liczyć na regularną pomoc z ich strony. Swoją sympatię do mruczków okazuje w piękny sposób między innymi basista Ozzy'ego Osbourne'a - Robert "Blasko" Nicholson".

Robert Nicholson z nagrodą od fundacji ratującej koty

Muzyk wspomaga Kitten Rescue z Południowej Kalifornii. Fundacja zajmuje się opieką kociąt i szukaniem im bezpiecznych domów. Organizacja uhonorowała basistę nagrodą Advocacy Award 2019 za pracę na rzecz zwierząt.

fot. Sharon Osbourne o płaczu Ozzy'ego
fot. Sharon Osbourne o płaczu Ozzy'ego
Przeczytaj także Sharon Osbourne zdradza, co doprowadziło Ozzy'ego do łez [WIDEO]

Artysta opowiedział o swojej intensywnej działalności w fundacji:

"

Poznałem Kitten Rescue dzięki naszym wspólnym przyjaciołom - Geezerowi i Glorii Butler. Od wielu lat pomagam im w organizacji wydarzeń, na których pozyskują fundusze, które z kolei pozwalają im na prowadzenie fundacji. Ostatnio zaangażowałem się w pomoc przy szukaniu domów dla czarnych kotów, ponieważ im zawsze najtrudniej znaleźć właścicieli. Jestem zaszczycony nagrodą. "

Dyrektor wykonawcza Kitten Rescue, Sandra Harrison potwierdziła zasługi muzyka i wydała oficjalne oświadczenie w sprawie nagrody:

"

Blasko to prawdziwy kociarz, którego pasją jest niesienie pomocy bezdomnym kotom. Ma misję, chce aby zwiększyła się świadomość i odsetek adopcji szczególnie kotów z czarnym futerkiem. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, basista chwalił czarne koty z Kitten Rescue i odegrał kluczową rolę w procesie adopcji wielu z nich. Przez lata zbierał dla nas fundusze poprzez swoje urodzinowe zbiórki. Cieszymy się, że mogliśmy mu podziękować i uhonorować nagrodą. "

Zobacz też: Budka Suflera miała zagrać z Ozzym Osbournem: Bardzo żałujemy, że do tego nie doszło 

Tagi: Rock News