10.12.2018 10:39

Basista RATM spowodował wypadek samochodowy i został podany do sądu

Tim Commerford potrącił motocyklistę w kwietniu 2018 roku. Sprawdźcie szczegóły sprawy.

Basista RATM
foto: PHOTOSHOT/REPORTER/East News

W kwietniu 2018 doszło do wypadku, który miał spowodować basista Tim Commerford. Sytuacje nie wygląda najlepiej, bo jak podaje portal The Blast, poszkodowany w wypadku motocyklista złożył pozew do sądu i żąda odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

Basista RATM będzie musiał zapłacić odszkodowanie za wypadek?

Do wypadku doszło dokładnie 21 kwietnia 2018 na autostradzie do Los Angeles. Motocyklista Alec Chaince twierdzi, że został potrącony przez samochód prowadzony przez Commerford, który zmienił pas nie informując o tym innych uczestników ruchu. W wyniku zderzenia motocyklista trafił do szpitala i przeszedł m.in. operację kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. W sumie mężczyzna musiał wydać na leczenie 65 000 dolarów.

Co za tym idzie, Alec Chaice postanowił pójść do sądu, aby otrzymać zwrot kosztów leczenia, jak również odszkodowanie za to, że nie był zdolny do pracy po wypadku. Mężczyzna chce również pokrycia kosztów sądowych. 

Basista RATM został pobity przez żonę

Rok 2018 nie jest najlepszy dla Tima Commerforda. Pod koniec listopada 2018 jego żona złożyła papiery rozwodowe i tuż po tym basista RATM złożył sprawę w sądzie w sprawie dotkliwego pobicia przez żonę, która wtargnęła do jego domu. W związku z tym kobieta dostała zakaz zbliżania się do byłego męża.

Para pobrała się w 2001 roku i ma dwóch synów - Xaviera i Quentina. Kobieta chce mieć opiekę nad dziećmi i żąda alimentów. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Rage Against the Machine