27.07.2017 12:49

Basista Stone Sour oświadczył się podczas koncertu

Do wzruszającej sytuacji doszło w czasie występu Stone Sour w Toronto. Dziewczyna przyjęła oświadczyny Johny'ego Chowa.

Basista Stone Sour oświadczył się podczas koncertu
foto: kadr z wideo

Oświadczyny to wyjątkowa chwila i wielu facetów chce zaskoczyć swoją wybrankę tego dnia. Na pewno znacie już historie, gdy panowie oświadczali się na zagranicznych wyjazdach, podczas romantycznej kolacji, czy na koncercie ulubionej kapeli. Do takich sytuacji doszło chociażby na występach Red Hot Chili Peppers czy Guns N' Roses. Co więcej, również w czasie spotkań z zespołami Korn czy Green Day panowie klękali przed swoimi wybrankami.

Do podobnej sytuacji doszło w Toronto na koncercie Stone Sour, który supportuje Korn. Swojej dziewczynie oświadczył się muzyk zespołu - Johny Chow. Christi Allen powiedziała „tak” i nawet Corey Taylor był mocno uradowany tą nowiną.

Zobaczcie nagrania z tego wyjątkowego momentu:

Koncert, podczas którego oświadczył się muzyk, odbył się w ramach promocji najnowszego wydawnictwa „Hydrograd”, który ukazał się 30 czerwca 2017 roku i jest następcą dwuczęściowego „House of Gold & Bones”. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Jay Ruston i na krążku znalazły się takie kawałki, jak m.in. „Fabuless”, czy „Song #3”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Stone Sour