29.07.2019 13:33

Basista Trivium zadrwił z wypadku samochodowego Vince'a Neila

Basista Trivium, Paolo Francesco Gregolletto, opublikował kontrowersyjnego tweeta w odpowiedzi na artykuł o Vincie Neilu.

Vince Neil
fot. kadr z wideo YouTube: "Kickstart My Heart & Girls, Girls, Girls & Wild Side" Vince Neil@M3 Columbia, MD 5/5/19

Vince Neil, wokalista Motley Crue, w 1984 roku spowodował wypadek samochodowy. Podczas trzydniowej imprezy zabrakło alkoholu. Muzyk razem ze swoim przyjacielem, Nicholasem „Razzle” Dingley'em, perkusistą Hanoi Rocks, wsiedli do nowego auta Neila i ruszyli w stronę sklepu. Niestety podróż zakończyła się tragicznie, a Rizzle nie miał tyle szczęścia i zmarł. Frontman glamrockowego zespołu został skazany za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Został skazany na 30 dni więzienia, ale spędził w nim tylko 18 dni.

Basista Trivium drwi z Vince'a Neila

Portal Blabbermouth opublikował artykuł, który został opatrzony tytułem "VINCE NEIL daje porady aspirującym muzykom". Paolo Francesco Gregolletto postanowił udostępnić artykuł i opatrzyć go opisem:

"

#1 nie pij i nie jedź "

Nie wszystkim fanom spodobał się komentarz basisty Trivium. Niektórzy internauci zwracali muzykowi uwagę na to, że takie zachowanie nie jest do końca miłe. Inni byli zaskoczeni postem artysty. 

Motley Crue
Motley Crue
Przeczytaj także Fragment audiobooka Motley Crue "The Dirt" trafił do sieci. Jak brzmi?

Grupa Motley Crue w latach 80. nie zwalniała tempa. Nikki Sixx przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od heroiny. Któregoś dnia przedawkował, a lekarze stwierdzili zgon. Gdyby nie jeden z medyków, który był fanem zespołu, Nikki już by nie żył. Doktor postanowił podać mu kolejną dawkę adrenaliny. Właśnie wtedy basista się ocknął. Ta sytuacja była inspiracją do napisania utworu "Kickstart My Heart".

Zobacz także: Poznajcie najbardziej szalone historie Motley Crue

Tagi: Motley Crue Trivium