Basista Whitesnake oświadczył się na koncercie

Robert Skowronski
27.07.2015 09:26
Basista Whitesnake oświadczył się na koncercie Fot. kadr z wideo

Ballady na koncertach w przypadku par sprzyjają obdarowywaniu się pocałunkami i trzymaniu się w objęciach. A na scenie? Tam już można się oświadczyć na oczach wszystkich. Jest to o tyle łatwiejsze jeśli jest się basistą Whitesnake.

Michael Devin nie mógł wybrać lepszego momentu na zadanie ważnego pytania swojej partnerce, niż chwila przed tym jak zespół zaczął grać utwór „Is This Love?”. Muzyk oświadczył się swojej dziewczynie, którą jest aktorka Drea de Matteo („Rodzina Soprano”, „Synowie Anarchii”, „Gotowe na wszystko”) na koncercie w Atlantic City.

Podczas występu David Coverdale zaczął kolejno przedstawiać słuchaczom muzyków zespołu. Gdy doszło do basisty, wokalista zaznaczył, że ma on coś ważnego do powiedzenia:

 Zakochałem się kilka lat temu w bardzo pięknej kobiecie. Chcę ją zawstydzić tak bardzo jak to tylko możliwe.

Po sakramentalnym pytaniu, dziewczyna odpowiedziała:

Mam zamiar poślubić tego skurczybyka.

Zobaczcie jak wyglądała ta chwila, którą para będzie teraz z pewnością wspominać do końca swoich wspólnych dni:

Michael Devin jest członkiem Whitesnake od 2010 roku. Nagrał z zespołem płyty „Forevermore” i „The Purple Album”. Życzymy mu, żeby pięć lat spędzonych w grupie przedłużyło się o kolejne i żeby jego związek trwał tyle ile mówi tytuł pierwszego albumu nagranego z grupą, czyli zawsze. Nie chcielibyśmy go umieszczać w zestawieniu rockowych par, którym nie wyszło w miłości.

Znacie inne przypadki oświadczyn podczas koncertów?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.