Basista był tatuowany podczas grania koncertu

Robert Skowronski
28.06.2017 15:31
Basista był tatuowany podczas grania koncertu Fot. kadr z wideo

Dla oszczędności czasu warto wykonywać kilka czynności jednocześnie. Wie o tym muzyk grupy Mutoid Man.

Pamiętacie czasy kiedy MTV było jeszcze stacją muzyczną, a emitowanymi programami nie było „(Tu wstaw dowolne miasto) Shore”, a np. „Jackass”? Właśnie do programu prowadzonego przez Johnny'ego Knoxville'a odwołuje się poniższe wideo. To z prostego względu, bo trzeba być prawdziwym durniem, aby zgodzić się na tatuowanie na scenie połączone z graniem na basie.

Nick Cageao w szereg zespołu Mutoid Man jest basistą i to on podjął się zadania zyskania nowej dziary na nodze w trakcie koncertu w jednym z brooklynskich klubów. Zdarzenie zarejestrowała ekipa Two Minutes To Late Night i oto możemy je zobaczyć w sieci.

Mina muzyka na niektórych kadrach potrafi rozbawić, ale trzeba mu tez oddać honor - Nick Cageao podołał zadaniu:

Kapela 2 czerwca 2017 roku wydała swój 3. album zatytułowany „War Moans”. Na płycie znalazł się m.in. utwór „Kiss Of Death”, do którego powstał teledysk:

Steve Brodsky pełniący w szerach zespołu obowiązki gitarzysty i wokalisty tak mówił o „War Moans”:

To zdecydowanie nasza najbardziej perwersyjna płyta. Jest o tym jak łatwo podpiąć wszystko pod sferę seksu i jak takie podejście może wejść w konflikt z naszym postrzeganiem rzeczy. Być może nawet atakuje to nawet naszą zdolność pozostania na prostej drodze. Świat się sam wyniszcza.

Zobaczcie też nasze zestawienie 100 rockowych tatuaży i metalowych tatuaży, tych które zachwycają na Instagramie fanów motoryzacji, a także dowiedzcie się co oznaczają więzienne dziary.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.