Bass Astral x Igo i Krzysztof Zalewski wykonali cover Alice in Chains na Męskim Graniu [WIDEO]

30.08.2019 11:02
Bass Astral x Igo i Krzysztof Zalewski wykonali cover Alice in Chains na Męskim Graniu [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Muzycy Clock Machine w ramach swojego elektronicznego projektu grają na koncertach cover Alice in Chains. W Żywcu postanowili wykonać kawałek "Would" z Krzysztofem Zalewskim.

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj występują w rockowym zespole Clock Machine. Nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, dlatego wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, a ich koncerty to pełne improwizacji live acty, które przyciągają tłumy fanów muzyki elektronicznej.

Bass Astral x Igo i Krzysztof Zalewski wykonali cover Alice in Chains na Męskim Graniu [WIDEO]

Duet ma na koncie dwa długogrające albumy, ostatni zatytułowany "Orell" ukazał się w marcu 2018. Rok 2019 to nie tylko promocja tego wydawnictwa, ale również występy na Męskim Graniu 2019 - Igor został obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Tomasza Organka twarzą tej imprezy.

Na koncertach duet wykonuje często cover Alice in Chains "Would", który mocno odbiega od oryginału. Również podczas występu na Męskim Graniu w Żywcu Bass Astral x Igo wykonali ten kawałek i na scenę zaprosili Krzysztofa Zalewskiego. Posłuchajcie, jak muzycy wypadli w klubowym coverze Alice in Chains.

Przeczytaj także

Bass Astral x Igo - jesienna trasa koncertowa 2019; gdzie kupić bilety?

Jesienią 2019 fani usłyszą nowe piosenki zapowiadające trzecią płytę Bass Astral x Igo. Już 8 października 2019 wystartuje polska trasa koncertowa duetu. Sprawdźcie, w jakich miastach zagra zespół. 

8 października 2019 Warszawa Torwar
25 października 2019 Gliwice Arena Gliwice
31 października 2019 Łódź Wytwórnia
3 listopada 2019 Wrocław Hala Stulecia
15 listopada 2019 Gdańsk Ergo Arena
21 listopada 2019 Poznań Arena
23 listopada 2019 Szczecin Netto Arena
30 listopada 2019 Kraków Tauron Arena

Zobacz także: Bass Astral: Ciekawostki o projekcie

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.