Bass Astral x Igo i Krzysztof Zalewski wykonali cover Alice in Chains na Męskim Graniu [WIDEO]

30.08.2019 11:02
Bass Astral x Igo i Krzysztof Zalewski wykonali cover Alice in Chains na Męskim Graniu [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Muzycy Clock Machine w ramach swojego elektronicznego projektu grają na koncertach cover Alice in Chains. W Żywcu postanowili wykonać kawałek "Would" z Krzysztofem Zalewskim.

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj występują w rockowym zespole Clock Machine. Nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, dlatego wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, a ich koncerty to pełne improwizacji live acty, które przyciągają tłumy fanów muzyki elektronicznej.

Bass Astral x Igo i Krzysztof Zalewski wykonali cover Alice in Chains na Męskim Graniu [WIDEO]

Duet ma na koncie dwa długogrające albumy, ostatni zatytułowany "Orell" ukazał się w marcu 2018. Rok 2019 to nie tylko promocja tego wydawnictwa, ale również występy na Męskim Graniu 2019 - Igor został obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Tomasza Organka twarzą tej imprezy.

Na koncertach duet wykonuje często cover Alice in Chains "Would", który mocno odbiega od oryginału. Również podczas występu na Męskim Graniu w Żywcu Bass Astral x Igo wykonali ten kawałek i na scenę zaprosili Krzysztofa Zalewskiego. Posłuchajcie, jak muzycy wypadli w klubowym coverze Alice in Chains.

Przeczytaj także

Bass Astral x Igo - jesienna trasa koncertowa 2019; gdzie kupić bilety?

Jesienią 2019 fani usłyszą nowe piosenki zapowiadające trzecią płytę Bass Astral x Igo. Już 8 października 2019 wystartuje polska trasa koncertowa duetu. Sprawdźcie, w jakich miastach zagra zespół. 

8 października 2019 Warszawa Torwar
25 października 2019 Gliwice Arena Gliwice
31 października 2019 Łódź Wytwórnia
3 listopada 2019 Wrocław Hala Stulecia
15 listopada 2019 Gdańsk Ergo Arena
21 listopada 2019 Poznań Arena
23 listopada 2019 Szczecin Netto Arena
30 listopada 2019 Kraków Tauron Arena

Zobacz także: Bass Astral: Ciekawostki o projekcie

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.