03.04.2018 16:58

„Batmetal Forever”, czyli metalowy Batman próbuje ożywić Jokera

W tej animacji dzieje się naprawdę sporo - Batman wydziera się na scenie i obmyśla plan, jak ożywić Jokera. Sprawdźcie, jak zakończyła się ta szalona historia.

Batman ratuje Jokera
foto: kadr z wideo

W 2014 roku na YouTube’owym kanale ArhyBES ukazał się krótki film z animowanym Batmanem, który kocha metal całym swoim sercem. Superbohater stara się uratować świat przy dźwiękach mocnych gitar. W drugim odcinku tej zabawnej historii Batman starał się uwolnić Aquamana ze szponów ekipy SpangeBoba i Małej Syrenki.

Bohaterowie powracają w trzecim odcinku, który niejako podsumowuje te wcześniejsze. W wideo „Batmetal Forever” superbohater stara się tym razem ożywić Jokera - Batman zgłasza się z pomocą do wielu osób, ale ani Harry Potter czy Rick i Morty nie są w stanie mu pomóc.

Batmetal, czyli metal w wykonaniu Batmana

Batman robi wszystko co w jego mocy, by ożywić Jokera, a przy okazji też występuje na scenie przed innymi metaluchami. Zobaczcie, jaki jest finał tej akcji:

W animowanym wideo nie zabrakło gitar, głębokich dekoltów, lejącej się krwi i rozerwanej głowy Jokera. Batman nadal jest żywy za sprawą kolejnych jego filmowych wcieleń. W 2016 roku za sprawą filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w Człowieka-Nietoperza wcielił się Ben Affleck. Aktor powrócił w tej roli w filmie „Liga sprawiedliwości” w 2017 roku.

Wiadomo też, że pojawi się solowy film o superbohaterze, jednak zdjęcia do filmu „The Batman” nie rozpoczną się przed 2019 rokiem.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele