Gitarzysta Batushki zwolnił wokalistę, a Batushka wyrzuciła gitarzystę i wydała oświadczenie

Aleksandra Degórska
27.12.2018 11:05
Gitarzysta Batushki zwolnił wokalistę, a Batushka wyrzuciła gitarzystę i wydała oświadczenie Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Batushka postanowiła napisać oświadczenie na Facebooku informując, że pożegnała się z gitarzystą.

Fani grupy Batushka dowiedzieli się 23 grudnia 2018 roku, że Batushka rozstała się z wokalistą. Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu zespołu na Instagramie i wpis został podpisany przez Krzysztofa Drabikowskiego. Muzyk zakończył współpracę z Bartłomiejem Krysiukiem ze względu na jego próby przechwycenia zespołu.

Batushka: gitarzysta wyrzucony z zespołu

Konto Batushki na Instagramie wkrótce zostało usunięte, zaś na Facebooku zespołu pojawiła się informacja pokazująca sytuację z zupełnie innej strony:

Kris, nasz były gitarzysta, został poinformowany w tym miesiącu, że nie będzie uczestniczyć w projekcie Batushka w 2019 roku. Kris był rozczarowany, ale się z tym pogodził. Przy wielu okazjach staraliśmy się odzyskać dostęp do konta na Instagramie, który był kontrolowany przez Krisa. Liczyliśmy na to, że Kris dotrzyma obietnicę i zwróci dostęp, ale tak się nie stało.

Dlatego też doszło do sytuacji, gdy wszystkie konta w mediach społecznościowych obsługiwane przez gitarzystę zostały usunięte. Batushka zdradziła również, że w 2019 roku ukaże się nowy album i rozpocznie się nowa trasa koncertowa. Przeczytajcie całe oświadczenie zespołu:

Batushka podała oficjalne profile w serwisach społecznościowych, aby fani byli na bieżąco informowani o tym, co dzieje się w grupie. Serwis Antyradio.pl napisał w tej sprawie do Batushki i czeka na komentarz zespołu. Polska publiczność mogła ostatnio podziwiać Batushkę na scenie w ramach koncertów Merry Christless 2018.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.