Będzie trasa z muzyką Maanam. Mąż Kory zapowiada koncerty

Joanna Chojnacka
23.01.2019 16:58
Będzie trasa z muzyką Maanam. Mąż Kory zapowiada koncerty Fot. Justyna ROJEK/East News

Po zawarciu rozejmu z członkami Złotego Maanamu, mąż Kory ogłosił, że muzycy mają w planach trasę koncertową z przebojami Maanam. 

Podczas odsłonięcia muralu z portretem Kory nastąpił przełom. Mąż Kory, Kamil Sipowicz oraz byli muzycy Maanam wreszcie doszli do porozumienia. Zawarli rozejm i ustalili, że od teraz grupa będzie występowała pod nazwą Ex-Maanam. Konflikt między stronami trwał od śmierci wokalistki, kiedy to istnienie Złotego Maanamu z Karoliną Leszko-Tyczyńską wydało się niektórym dość niestosowne. 

<<Zobacz też: Na domu Kory w Warszawie zawisł specjalny neon>>

Koncerty z muzyką Maanam

Kamil Sipowicz, który aktualnie zarządza Facebookiem zmarłej wokalistki, opublikował obszerny wpis dotyczący zawartego sojuszu. Opowiedział w nim jak doszło do spotkania z Ryszardem Olesińskim, jego bratem Krzysztofem oraz Pawłem Markowskim na pogrzebie jego żony i jak to wydarzenie doprowadziło ich do zgody. Oświadczył, że Złoty Maanam przestał istnieć, a grupa będzie od teraz działała pod nazwą Ex-Maanam. W takiej formie, kapela ma także rozpocząć trasę koncertową.

Planujemy koncerty z muzyką zespołu Maanam wykonywaną przez najlepszych polskich (może nie tylko polskich) artystów i chcielibyśmy, aby także byli muzycy Maanamu wzięli w tych koncertach udział.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.