Behemoth, Luxtorpeda i Podsiadło na kanale amerykańskiego YouTubera. Co vloger sądzi o polskiej muzyce?

Aleksandra Degórska
28.11.2018 17:05
Behemoth, Luxtorpeda i Podsiadło na kanale amerykańskiego YouTubera. Co vloger sądzi o polskiej muzyce? Fot. kadr z wideo

YouTuber nie miał pojęcia, czego spodziewać się po polskich wykonawcach. Który utwór spodobał się mu najbardziej?

Brian Velez jest YouTuberem, który postanowił posłuchać muzyki z różnych zakątków Ziemi. Chociaż nie rozumie ani słowa, to jednak chce poznać artystów popularnych w różnych krajach. Amerykanin sięgnął również po polskie hiciory i postanowił podzielić się swoimi obserwacjami.

Amerykański YouTuber reaguje na polską muzykę

Vloger zaczął swój eksperyment od kapeli... Behemoth. Nigdy nie słyszał takiego gatunku muzycznego i przypuszcza, że to black metal. YouTuber zwrócił uwagę na kwestie estetyczne - logo, specjalne kostiumy czy czarno-biały klip.

Chłopak odsłuchał również utwór "Autystyczny" Luxtorpedy i stwierdził, że numer brzmi jak połączenie... thrash metalu z punk rockiem. Co natomiast YouTuber pomyślał o numerze "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadły? Utwór wydał się mu bardzo dobry i porównał brzmienie do grupy Phoenix.

Co amerykański YouTuber sądzi o Agnieszce Chylińskiej?

Brian Velez przesłuchał również innych nagrań, wśród których był numer "Winna". YouTuber pomyślał, że Agnieszka Chylińska brzmi jak polska wersja Rammsteina.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.