Behemoth został główną gwiazdą wielkiego metalowego festiwalu

29.10.2019 13:19
Behemoth został główną gwiazdą wielkiego metalowego festiwalu Fot. . Grzegorz Ksel/REPORTER/EAST NEWS

Ogłoszono, że zespół Behemoth zostanie headlinerem jednego z większych festiwali metalowych w 2020 roku.

Bloodstock Open Air to festiwal, który ma miejsce w Wielkiej Brytanii. Pierwsze wydarzenie odbyło się w 2005 roku, a od tego czasu na scenie pojawiali się sami świetni artyści. Na Bloodstock zagrali już Twisted Sisters, Saxon, Mastodon, Gojira, Slayer, Anthrax, Cannibal Corpse, Venom, Trivium, Alice Cooper, Motorhead, Machine Head czy Lamb of God. Okazało się, że jednym z headlinerów festiwalu, który ma się odbyć w 2020 roku będzie Behemoth.

Behemoth został główną gwiazdą wielkiego metalowego festiwalu

28 października 2019 roku na oficjalnym profilu na Facebooku festiwalu Bloodstock pojawiła się informacja o headlinerach nadchodzącej imprezy. Okazuje się, że zostali nimi Judas Priest i Behemoth. Kapela z Robem Halfordem na czele będzie obchodziła 50-lecie powstania zespołu. Koncert na takim festiwalu jest świetną okazją do świętowania. Brytyjska grupa muzyczna została również nominowana do Rock and Roll Hall of Fame. O tym, czy wygrała, dowiemy się pod koniec 2019 roku.

Przeczytaj także

Behemoth cieszy się ogromna popularnością na całym świecie. Magazym "Metal Hammer" okrzyknął "The Satanist" najlepszą płytą metalową XXI wieku. Trzeba przyznać, że to całkiem niezłe wyróżnienie. Kapela zagra na festiwalu Bloodstock 8 sierpnia 2020 roku. Impreza rozpocznie się dwa dni wcześniej i zakończy w niedzielę, 9 sierpnia. Oprócz Judas Priest i Behemotha na scenie wystąpią Skindred, Devin Townsend, Paradise Lost, Gloryhammer, Phil Anselmo, Illegals, Jinjer i inni. Line-up wygląda naprawdę interesująco.

Zobacz także: Para uprawiała seks na koncercie Behemotha [18+]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.