Behemoth nagrywa nową płytę! Materiał ukaże się szybciej, niż myślicie

22.02.2021 09:39
Behemoth Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Aktualnie nasz najpotężniejszy metalowy towar eksportowy - Behemoth, wyda wkrótce nowy album. Kiedy premiera następcy "I Loved You At Your Darkest"?

Jedni ich kochają, inni nienawidzą. Behemoth nie tylko dzięki swojej muzyce, ale też uporowi, ciężkiej pracy i determinacji Nergala osiągnął już niemal wszystko, co może osiągnąć kapela grająca ekstremalny gatunek w Polsce jak i za granicą. Ich każda kolejna płyta wzbudza duże emocje, rodzi dyskusje i świetnie się sprzedaje.

Behemoth nagrywa nową płytę. Kiedy premiera?

Ostatni album Behemoth ukazał się w 2018 roku. Płyta "I Loved You At Your Darkest" pojawiła się w licznych zestawieniach najlepszych płyt tamtego roku, a także otrzymała nagrodę Fryderyka za Album Roku w kategorii "Metal".

Niedawno wydawca Behemotha na skalę europejską - Nuclear Blast ogłosił zmiany w umowie z zespołem. Od tej chwili firma będzie zajmowała się wydawnictwami grupy także w USA. Jak pisze w komunikacie Jens Preuter, szef działu artystycznego w Nuclear Blast Europe:

To wielka przyjemność przedłużyć naszą współpracę w zakresie światowego wydawania nadchodzących albumów studyjnych Behemoth. Ich 30-letnia działalność nie osiągnęła jeszcze punktu kulminacyjnego i jesteśmy więcej niż dumni, mogąc pomóc im w drodze do stania się nie tylko największym zespołem ekstremalnym, ale też najbardziej ekscytującą rockową grupą dekady. Jest zaledwie kilka kapel, które mają wizję i chęć zdominowania sceny muzycznej.

Zdecydowanie do tego grona należy Behemoth. Jak donosi wydawca grupy, zespół wyda swój kolejny album już jesienią tego roku.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.