Behemoth pokaże wystawę podczas trasy w 2016
Aleksandra Degórska
10.12.2015 13:15
Behemoth pokaże wystawę podczas trasy w 2016 Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół zaplanował wyjątkowy projekt dla swoich wielbicieli. Czego mogą spodziewać się fani podczas europejskich koncertów?

Ostatni krążek kapeli „The Satanist” został wydany w lutym 2014 roku i spotkał się z dobrym przyjęciem. Płyta debiutowała na 34. pozycji na liście Billboard 200.

Teraz wielbiciele Behemotha będą mogli usłyszeć cały materiał z tego albumu podczas europejskiej trasy koncertowej, która rozpocznie się już w styczniu 2016 roku. Występy odbędą się wraz z Abbathem, Entombed A.D. oraz Inquisition.

Zobaczcie, jak prezentują się koncertowe plany Behemotha:

foto: facebook.com/behemoth Fot. foto: facebook.com/behemoth

To jednak nie wszystko. Kapela planuje zaprezentować fanom wystawę „The Congregation - A Symbiosis Of Behemoth And Toxic Vision”, która wyruszy wraz z nimi w trasę. Projekt jest efektem współpracy z Toxic Vision. Odbędzie się to w specjalnie wybudowanym na tę okazję namiocie. Podobną formę artystka zaprezentowała jeszcze w 2015 roku podczas Inferno Festival.

Zobaczcie, czego możecie sie spodziewać po tym projekcie:

Nergal wychwala Toxic Vision i nie może doczekać się już efektów tej współpracy:

Teraz wracamy nie tylko, żeby zagrać w całości „The Satanist”, ale również bierzemy ze sobą niebywały efekt naszej współpracy z Toxic Vision. Jest to znana i absolutnie fantastyczna artystka i designer z Kanady, z którą pracowaliśmy przy kilku projektach w przeszłości, będzie nam towarzyszyć podczas europejskiej trasy z niepowtarzalną wystawą „The Congregation”.

Również Sharon Toxic przyznaje, że jest to spełnienie jej marzeń, bowiem może w końcu zrealizować swój projekt:

To prawdziwy honor móc pracować z Behemothem i wprowadzić wizję w rzeczywistość. Zapraszam wszystkich do wkroczenia w mroczny świat The Congregation – ekskluzywny pokaz mojej pracy z Behemothem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było, i oczywiście, jak zawsze w przypadku Toxic Vision, nic nie jest tym, na co wygląda. To kulminacja rękodzieła i magii… gdy raz w to wejdziesz, możesz nie znaleźć wyjścia.

Behemoth wyda również 14 grudnia 2015 roku album „Live At The BBC”, który jest zapisem występu dla programu „Rock Show” dla BBC Radio 1.

Chcielibyście obejrzeć wystawę „The Congregation - A Symbiosis Of Behemoth And Toxic Vision”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.