Behemoth wydał antyreligijne koszulki inspirowane pandemią. Sprzedaje też... mydło

Joanna Chojnacka
12.06.2020 16:13
Behemoth wydał antyreligijne koszulki inspirowane pandemią. Sprzedaje też... mydło Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W oficjalnym sklepie Behemotha pojawił się nowy merch. Fani zespołu mogą kupić antyreligijne koszulki w zestawie z czarnym... mydłem.

Rockowe i metalowe kapele coraz częściej oferują swoim fanom nietypowy merch. Koszulki, bluzy, piny i naszywski to standard, jednak artyści dbają o różnorodność swoich sklepów i uzupełniają asortyment o coraz bardziej imponujące przedmioty. Fanki Marilyna Mansona czy Motley Crue mogą nabyć wibratory sygnowane nazwami ulubionych kapel, KISS sprzedaje rockową gofrownicę, a w asortymencie Slayera znajdziemy między innymi skarpetki.

Behemoth sprzedaje koszulki inspirowane pandemią i mydło

Również grupa Behemoth oferuje fanom ciekawe gadżety. Ekipa Nergala w swoim zespołowym sklepiku umieściła już piersiówki, naklejki na samochód, szkatułki, a nawet kawę. Do tego zestawu formacja dołączyła kolejny nietypowy produkt.

Przeczytaj także

Muzycy najwyraźniej zainspirowali się szalejącą na świecie pandemią, a także protestami w USA i postanowili stworzyć tematyczne koszulki nawiązujące do walki z rasizmem i  koronawirusem. Oczywiście zrobili to w swoim obrazoburczym stylu. Na koszulce widzimy napis "Social distancing" oraz "Keep your body and mind clean". Grupa na swoim instagramie wyjaśnia slogan:

Zachowaj swoje działo i umysł w czystości. Wspieraj walkę z najgorszymi wirusami tego świata: religią oraz rasizmem!

Co ciekawe, w zestawie z koszulką Behemoth oferuje także... mydło. Czarna kostka z napisem "Spiritvs Virus" wraz z t-shirtem kosztuje 153,30 zł. 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.