Behemoth zaprezentował szokujący teledysk do "Sabbath Mater"

25.07.2019 17:02
Behemoth zaprezentował szokujący teledysk do "Sabbath Mater" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół Behemoth słynie z kontrowersyjnych teledysków. Sprawdźcie, co tym razem wymyślił Nergal i spółka.

Do sieci trafił właśnie kolejny teledysk grupy Behemoth promujący wydany w ubiegłym roku album "I Loved You At Your Darkest". Tym razem obrazu doczekała się piosenka "Sabbath Mater". Wideoklip po raz kolejny został zrealizowany przez współpracującą od dawna z zespołem, wrocławską Grupę 13. Oczywiście nie brakuje w nim kontrowersyjnych ujęć.

Behemoth: Szokujące wideo do "Sabbath Mater"

Video trafiło do sieci 24 lipca 2019 roku, czyli na dwa dni przed rozpoczęciem trasy "Knotfest Roadshow" po Ameryce Północnej, na której Behemoth (wraz z Volbeat i Gojirą) występować będzie u boku Slipknot.

Video utrzymane jest w stylistyce, znanej z wcześniejszych klipów promujących album „I Loved You at Your Darkest”. Czarno-białe kadry i mroczna fabuła, nawiązują do tematów biblijnych.

Poza obrazkami przedstawiającymi członków zespołu wideo pokazuje ćwiartowanie ludzkich szczątków i przybijanie ich do krzyża w przypadkowej kolejności.

Oddajemy w wasze ręce nowy teledysk do ‘Sabbath Mater’. Ta żywiołowość i klimat stworzone są do grania i dokładnie to uzyskaliśmy w tym wideoklipie. Nie zabrakło też bezbożnej symboliki, mowa w końcu o teledysku Behemotha

- napisał zespół.

Zobacz kolejny kontrowersyjny teledysk grupy Behemoth:

Na przełomie września i października Behemoth wyruszy w trasę "Ecclesia Diabolica Baltica", w ramach której zagra sześć koncertów w Polsce.

Zobacz również: Para uprawiała seks na koncercie Behemotha [18+]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.