Behemoth zaprezentował szokujący teledysk do "Sabbath Mater"

25.07.2019 17:02
Behemoth zaprezentował szokujący teledysk do "Sabbath Mater" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół Behemoth słynie z kontrowersyjnych teledysków. Sprawdźcie, co tym razem wymyślił Nergal i spółka.

Do sieci trafił właśnie kolejny teledysk grupy Behemoth promujący wydany w ubiegłym roku album "I Loved You At Your Darkest". Tym razem obrazu doczekała się piosenka "Sabbath Mater". Wideoklip po raz kolejny został zrealizowany przez współpracującą od dawna z zespołem, wrocławską Grupę 13. Oczywiście nie brakuje w nim kontrowersyjnych ujęć.

Behemoth: Szokujące wideo do "Sabbath Mater"

Video trafiło do sieci 24 lipca 2019 roku, czyli na dwa dni przed rozpoczęciem trasy "Knotfest Roadshow" po Ameryce Północnej, na której Behemoth (wraz z Volbeat i Gojirą) występować będzie u boku Slipknot.

Video utrzymane jest w stylistyce, znanej z wcześniejszych klipów promujących album „I Loved You at Your Darkest”. Czarno-białe kadry i mroczna fabuła, nawiązują do tematów biblijnych.

Poza obrazkami przedstawiającymi członków zespołu wideo pokazuje ćwiartowanie ludzkich szczątków i przybijanie ich do krzyża w przypadkowej kolejności.

Oddajemy w wasze ręce nowy teledysk do ‘Sabbath Mater’. Ta żywiołowość i klimat stworzone są do grania i dokładnie to uzyskaliśmy w tym wideoklipie. Nie zabrakło też bezbożnej symboliki, mowa w końcu o teledysku Behemotha

- napisał zespół.

Zobacz kolejny kontrowersyjny teledysk grupy Behemoth:

Na przełomie września i października Behemoth wyruszy w trasę "Ecclesia Diabolica Baltica", w ramach której zagra sześć koncertów w Polsce.

Zobacz również: Para uprawiała seks na koncercie Behemotha [18+]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.