22.06.2018 15:09

Behemoth zrobił głupi kawał na koncercie Lamb of God

Nagle na scenie obok wokalisty Lamb of God pojawili się przebrani muzycy grupy Behemoth. Tego nikt się nie spodziewał.

Behemoth
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Zawsze na ostatnim koncercie na trasie dochodzi do żartów na scenie. Tak właśnie się stało podczas koncertu Lamb of God, który grał przed Slayerem w Austin 20 czerwca 2018. Był to ostatni przystanek pierwszej części pożegnalnej amerykańskiej trasy koncertowej. Oprócz thrashmetalowej legendy fani zobaczyli również na żywo Testament, Antrhax, jak również Behemoth.

Muzycy polskiej kapeli postanowili trochę zażartować ze swoich kolegów z Lamb of God. W nawiązaniu do nazwy zespołu grupa Behemoth przebrała się za... barany i wyskoczyła niespodziewanie na scenę.

Baranki na scenie Lamb of God

Frontman kapeli, Randy Blythe, postanowił nawet dołączyć do baranków i gęsiego podążył za muzykami Behemotha. Nagranie z tego zajścia opublikował Nergal:

Nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdy ktoś ukradł show kapeli Lamb of God. Na jednym z koncertów pojawiła się tłumaczka języka migowego, która przyciągnęła wzrok większości publiczności.

Slayer kończy karierę

Grupa ogłosiła ostatnią trasę koncertową chcąc podziękować fanom za ich wsparcie przez te wszystkie lata. Już 27 listopada 2018 polscy wielbiciele zespołu będą mogli być częścią tej światowej trasy – Slayer wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety znajdziecie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Slayer Behemoth Lamb of God