15.07.2019 14:06

Bilety na koncerty powinny kosztować 800 dolarów? Sharon Osbourne odpowiedziała

Żona wokalisty Black Sabbath, Sharon Osbourne podczas jednego z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat cen biletów na koncerty.

Sharon Osbourne
foto: action press/Reporter

Sharon Osbourne, żona jednego z najpopularniejszych wokalistów metalowych na świecie jest jednocześnie jego menadżerką. Kobieta stworzyła  fundację The Sharon Osbourne Colon Cancer Program oraz festiwal muzyczny Ozzfest. Nic więc dziwnego, że w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o ceny biletów na imprezy muzyczne.

Sharon Osbourne o cenach biletów na koncerty

Dziennikarz Celebrity Access spytał Sharone czy zgadza się z opinią prezesa Oak View Group. Tim Leiweke stwierdził, że nie ma żadnych przeciwwskazań, aby bilety na koncerty były sprzedawane za nawet 800 dolarów. 

Black Sabbath
Black Sabbath
Przeczytaj także Muzycy Black Sabbath twierdzą, że nie słuchają zbyt wiele metalu

Żona Ozzy'ego słusznie zauważyła, że ceny wejściówek zależą od wielu czynników np. drogi, którą artysta musiał przebyć, aby dostać się na koncert. Dla budżetu kapel niezwykle ważny jest fakt, czy grupa jechała do danego miasta specjalnie, czy może zatrzymała się w nim po drodze w ramach większej trasy. I chociaż Sharon stwierdziła, że faktycznie 800 dolarów to lekka przesada, to uznała także, że dopóki będą istniały osoby, które są w stanie zapłacić takie kwoty, bilety nie będą tanieć.

"

Niewielu ludzi zapłaci taką kwotę. Sekret tkwi w tym, żeby znać swój target. Wiedzieć kim jest twoja publika. Jeśli masz zespół taki jak The Rolling Stones, znajdą się bogaci idioci, którzy zapłacą za koncert krocie. "

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News