13.07.2017 11:34

Bill Ward wskazał 10 ulubionych metalowych płyt

Były perkusista Black Sabbath wskazał krążki, które naprawdę wysoko sobie ceni. Zobaczcie, czy jego wybór jest dla Was zaskoczeniem.

Bill Ward wskazał 10 ulubionych metalowych płyt
foto: kadr z wideo

Magazyn „Rolling Stone” poprosił metalowe legendy o to, żeby wymieniły swoje ulubione metalowe albumy i są to ciekawe zestawienia, bo można dowiedzieć się czego słuchają muzycy w wolnej chwili i jakimi zespołami się inspirują. O swoich ulubionych płytach opowiedzieli m.in. Corey Taylor czy Rob Halford. Teraz również były perkusista Black Sabbath, Bill Ward wymienił swoje ulubione krążki.

Sporo pozycji nie jest zaskoczeniem, bo to klasyczne albumy, które każdy fan i znawca metalu ocenia naprawdę wysoko. Nie zabrakło zatem Judas Priest, Type O Negative czy Motorhead. Przy czym bębniarz wysoko ocenił również krążki młodszych kapel typu Fear Factory czy Krisiun.

Sprawdźcie, które albumy są jego ulubionymi i co powiedział na ich temat:

Pytanie dotyczące ulubionych płyt, niekoniecznie metalowych, padało już niejednokrotnie. Na ten temat opowiedzieli m.in. Scott Ian, Max Cavalera czy Kerry King. Również  Mike Portnoy czy Mark Tremonti z Alter Bridge podzielili się swoimi przemyśleniami.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Black Sabbath Galeria