Billie Eilish sprzedaje czapki z deathmetalowym logo

14.10.2019 14:16
Billie Eilish sprzedaje czapki z deathmetalowym logo Fot. SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Fani Billie Eilish mogą kupić nową serię czapek sygnowanych nazwiskiem wokalistki. Wyszyte logo gwiazdy nawiązuje do death metalu. 

Billie Eilish to popowa wokalistka, która mimo młodego wieku ma już na koncie wiele sukcesów, a jej utwory potrafi zanucić cały świat. Podczas MTV Video Music Awards w 2019 roku artystka zgarnęła aż trzy nagrody. Jej album "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" pokrył się platyną w Australii, Danii i Nowej Zelandii, podwójną w Kanadzie i Norwegii, a złotem w Polsce, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii, Belgii, Austrii czy we Francji. 

Billie Eilish sprzedaje czapki z deathmetalowym logo

Dziewczyna pochwaliła się kolejnymi produktami, które mogą zakupić w jej sklepie fani. Wśród merchu wokalistki znajdziemy całkiem nowe czapki z linii "Billie Blosch". Wyróżnia je nazwisko piosenkarki "zapisane" czarnym postrzępiony fontem najczęściej wykorzystywanym przez metalowe kapele. Czapki można zakupić w cenie 25 dolarów.

Przeczytaj także

To nie pierwszy raz kiedy popowe gwiazdy nawiązują do metalowego świata. Znani muzycy tacy jak Justin Bieber czy Miley Cyrus nie tylko nie stronią od coverowania ciężkich brzmień, ale też często pojawiają się w koszulkach rockowych wykonawców na zdjęciach wykonanych przez papparazich. Niedawno w sieci było popularne również przerabianie popowych logotypów na metalowe, chociaż takie zabiegi rzadko spotykają się z aprobatą zatwardziałych metalowców.

Zobacz też: Przemówienie Grety Thunberg przerobiono na death metal. Dziewczyna skomentowała wideo 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.