12.04.2018 13:43

Billie Joe Armstrong założył zespół The Longshot i udostępnił EP-kę

Posłuchajcie, jak brzmi nowy projekt wokalisty. Czy 3 nowe utwory przypadną fanom Green Day do gustu?

Wokalista Green Day
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

2016 i 2017 były dla Green Day bardzo pracowity, bowiem 7 października 2016 roku ukazał się album zatytułowany „Revolution Radio”. Pierwszym singlem stał się „Bang Bang”, jako kolejny udostępniono tytułowy kawałek „Revolution Radio” oraz „Still Breathing”.

W ramach promocji tego materiału Green Day wystąpił w Krakowie 21 stycznia 2017. Kolejny 2018 to odpoczynek dla zespołu i muzycy mogą teraz zająć się innymi sprawami. Billie Joe Armstrong nie robi sobie przerwy od muzykowania. Tym sposobem pojawiły się nowe utwory w ramach projektu The Longshot.

Wokalista Green Day udostępnił utwory The Longshot

Już jakiś czas temu wokalista Green Day na Instagramie zapowiadał nadejście projektu udostępniając kolejne zdjęcia i rysunki. W końcu otrzymaliśmy to, na co wszyscy fani muzyka czekali. Wokalista udostępnił minialbum zawierający 3 utwory - „Taxi Driver”, „Chasing A Ghost” i „Love Is For Losers”.

Przesłuchajcie te numery i sprawdźcie, co do zaoferowania ma Billie Joe Armstrong:

EP-kę można zakupić za niecałe 3 dolary. Co więcej muzyk zapowiedział wydanie studyjnej płyty „Love Is For Losers”, ale jak na razie nie znamy daty premiery.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Billie Joe Armstrong Green Day