Billie Joe Armstrong zaprezentował nowy album swojego zespołu The Longshot
Kamil Kacperski
23.04.2018 14:14
Billie Joe Armstrong zaprezentował nowy album swojego zespołu The Longshot Fot. kadr z wideo

Pokazał również klip do tytułowego utworu z płyty „Love is for Losers”. Zobaczcie pierwsze wideo nowego zespołu lidera Green Day.

W połowie kwietnia 2018 roku wokalista i gitarzysta Green Day podzielił się ze światem swoją nową epką nagraną z projektem pobocznym zwanym The Longshot. Razem z nim w zespole grają Kevin Preston (gitara) David S. Field (perkusja) i gitarzysta rytmiczny Green Day, Jeff Matika (bas). Złożony z trzech utworów minialbum był zapowiedzią pełnoprawnego longplaya nowej kapeli Armstronga.

Ten ukazał się na rynku w piątek 20 kwietnia 2018 roku. Wraz z nim w sieci pojawił się klip promujący nowe wydawnictwo od Billiego Joe Armstronga. Wideo nagrano do tytułowego utworu z płyty „Love is for Losers” i jest już dostępne na Youtubie. Zobaczcie lidera Green Day w wydaniu „solo”:

Lider Green Day w wersji solo

Klip The Longshot przedstawia zespół grający w promieniach światła z kasyn. Billie Joe nie ma na sobie ani grama kreski do oczu i wydaje się być nieco mniej nadpobudliwy, niż w niektórych klipach Green Day. Reżyserem wideo jest Brendan Walter, który współpracował już z wokalistą przy okazji wydanego w 2017 roku klipu do „Back in the USA”, czyli nowego singla oryginalnego zespołu Armstronga.

Cały album dostępny jest do odsłuchu na Spotify, Tidalu i innych platformach streamingowych. Kolejne utwory z „Love is for Losers” pojawiają się także na bieżąco na Youtube. Krążek Armstronga zdobywa na razie bardzo dobre oceny - portal NME nazwał album „najlepszym wydawnictwem lidera Green Day od American Idiot z 2004 roku”. Brzmi zachęcająco.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.