Biografia Chrisa Cornella będzie gotowa w 2020 roku

Joanna Chojnacka
07.12.2018 13:52
Biografia Chrisa Cornella będzie gotowa w 2020 roku Fot. Martin Harris/Capital Pictures/EAST NEWS

Dziennikarz magazynu "Rolling Stone" zdradził, że pracuje nad biografią Chrisa Cornella. Książka ukaże się w 2020 roku. 

Od śmierci Chrisa Cornella minęło już ponad 1,5 roku, jednak ból fanów i bliskich po stracie muzyka nie minął. Co chwila pojawiają się nowe pomysły w jaki sposób uczcić jego osobę i podziękować mu za dorobek artystyczny, który po sobie zostawił. Utwór inspirowany Cornellem nagrał zespół Alice In Chains, z kolei żona artysty postarała się o wyjątkowy pomnik muzyka w Seattle, a jego syn wystąpił w klipie do niepublikowanego wcześniej utworu ojca.

Także gwiazdy takie jak Foo Fighters czy Metallica, postanowiły zadbać o pamięć wokalisty Soundgarden. Zagrają na specjalnym koncercie "I Am The Highway: A Tribute To Chris Cornell". Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek.

Biografia Chrisa Cornella planowana na 2020 rok

W 2020 roku ukaże się biografia Chrisa Cornella. Napisania książki o muzyku podjął się dziennikarz magazynu "Rolling Stone", Corbin Reiff. Mężczyzna opublikował informację o wydawnictwie na swoim Twitterze:

Nie mogłem się doczekać, żeby ogłosić, że sfinalizowałem umowę na napisanie książki o Chrisie Cornellu. Biografia będzie nosiła tytuł "TOTAL F@&KING GODHEAD".

Corbin zapewnił, że materiał, który zebrał będzie wyjątkowy. Dotarł między innymi z krytykiem Dawnem Andersonem, który jako jeden z pierwszych zrecenzował nagrania Soundgarden oraz Jacka Endino, który pracował nad wczesnymi numerami zespołu. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.