„Black Dog” Led Zeppelin w wykonaniu nastoletniej perkusistki Siny
Maciej Koprowicz
23.04.2018 14:37
„Black Dog” Led Zeppelin w wykonaniu nastoletniej perkusistki Siny Fot. kadr z wideo

Młodziutka Niemka powraca z nowym coverem. Tym razem towarzyszą jej także znakomici koledzy – wokalistka Alyona i gitarzysta Andrei Cerbu.

Sina ma dopiero 19 lat, ale na bębnach już wymiata niczym doświadczony rockman. Swój talent odziedziczyła po tacie, muzyku koncertowym i sesyjnym. W wieku 11 lat po raz pierwszy zasiadła za perkusją. W ciągu kilku lat znakomicie opanowała ten instrument, a swoje postępy dokumentuje na kanale na YouTube sina-drums, który założyła w 2014 roku.

Do tej pory nastolatka z Niemiec zarejestrowała perkusyjne covery utworów m.in. Dire Straits, Toto, Queen, Whitesnake i Michaela Jacksona. Niedawno prezentowaliśmy „Toxicity” System Of A Down w wykonaniu Siny. Teraz mamy dla Was kolejne jej dokonanie – tym razem wsparli ją równie utalentowani koledzy.

Sina wraz z wokalistką Alyoną i gitarzystą Andrei Cerbu nagrała cover „Black Dog”, słynnego utworu Led Zeppelin z albumu „Led Zeppelin IV” z 1971 roku. Partie Johna Bonhama to zawsze duże wyzwanie dla perkusisty, ale młoda Niemka zdecydowanie nie poległa w starciu z legendą. Znakomicie spisali się także Alyona i Andrei. Posłuchajcie sami tego udanego coveru:

Covery w wykonaniu młodych muzyków

W sieci znaleźć można wiele świetnych coverów klasycznych rockowych kawałków w wykonaniu utalentowanych dzieciaków – sprawdźcie między innymi utwory Van Halen, Toola, Slipknota i Danziga w interpretacji wychowanków fundacji O’Keefe. Polecamy również nagrania Marcina Patrzałka, który gra na gitarze w stylu flamenco – zagrał bardzo oryginalną wersję „Master Of Puppets” Metalliki.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.