Black Label Society wydał 10. studyjny album „Grimmest Hits”

Aleksandra Degórska
19.01.2018 16:27
Black Label Society wydał 10. studyjny album „Grimmest Hits” Fot. materiały prasowe

19 stycznia 2018 roku światło dzienne ujrzało nowe wydawnictwo kapeli Zakka Wylde'a.

„Grimmest Hits” to dziesiąty album studyjny w karierze grupy dowodzonej przez Zakka Wylde’a. Licząca sobie 12 utworów, pełna hardrockowego wigoru płyta to następczyni krążków „Catacombs of the Black Vatican” (2014) i „Order of the Black” (2010) – oba znalazły się w notowaniach Top 5 Billboardu.

Każdy album zespołu to próba podniesienia poprzeczki, jednak podobnie jak AC/DC czy The Rolling Stones, celem Black Label Society nie jest powtórne odkrywanie Ameryki. Po co zmieniać coś co działa i świetnie się sprawdza? Zespół rozumie to i bezbłędnie trafia w gusta słuchaczy, co potwierdzają miliony streamów i odsłon pod singlami „Damn the Flood”, „In This River”, „Stillborn”, „My Dying Time”, „Queen of Sorrow” czy „Blood Is Thicker Than Water”.

Nową płytę promują single „Room of Nightmares”, „The Day That Heaven Had Gone Away” i bluesowy numer „Seasons of Falter”.

Tracklista:

 1. Trampled Down Below
 2. Seasons Of Falter
 3. The Betrayal
 4. All That Once Shined
 5. The Only Words
 6. Room of Nightmares
 7. A Love Unreal
 8. Disbelief
 9. The Day That Heaven Had Gone Away
 10. Illusions Of Peace
 11. Bury Your Sorrow

Black Label Society - koncerty w Polsce

Zespół zapowiedział dwa koncerty w Polsce - 20 marca 2018 pojawi się Krakowie w klubie Studio, natomiast 21 marca 2018 w Warszawie w Stodole. Bilety zakupicie w cenie 129 złotych (miejsca stojące) oraz 149 złotych (miejsca siedzące/balkony). Wejściówki znajdziecie pod tym linkiem.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.