Black Label Society z klipem do „A Love Unreal”

Aleksandra Degórska
20.02.2018 11:29
Black Label Society z klipem do „A Love Unreal” Fot. kadr z wideo

W teledysku pojawiła się śmierć z kosą, ale wcale nie ma się czego bać. Wręcz przeciwnie, można się szeroko uśmiechnąć.

Ostatnio pojawia się sporo informacji na ten kapeli Black Label Society, bowiem zespół wydał 19 stycznia 2018 roku „Grimmest Hits”, który wskoczył na 4. pozycję Billboard Current Charts. Jest to dziesiąty album kapeli Zakka Wylde’a, na którym znalazło się 12 kompozycji. Na single wybrano takie kompozycje, jak „Room of Nightmares”, „The Day That Heaven Had Gone Away” i bluesowy numer „Seasons of Falter”.

Po opublikowaniu utworów promujących nowe wydawnictwo nadszedł czas oczywiście na klipy. Teledysk powstał do numeru „A Love Unreal”, w którym widzimy śmierć z kosą. Jednak postać ta zakochuje się w dziewczynie, ale jest na tyle nieśmiała, że trudno jej podbić serce wybranki. Wszystko jednak zmienia się pewnego wieczoru.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten zabawny klip w reżyserii Justina Reicha.

Black Label Society - koncerty w Polsce

Kapela zagra dwa koncerty w Polsce - 20 marca 2018 pojawi się w Krakowie w klubie Studio, natomiast 21 marca 2018 w Warszawie w Stodole. Bilety zakupicie w cenie 129 złotych (miejsca stojące) oraz 149 złotych (miejsca siedzące/balkony). Wejściówki możecie zakupić pod tym linkiem.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.