24.12.2019 10:25

Blackmetalowe skarpetki "nagrały" świąteczną parodię. Posłuchaj utworu "Frostbite The Snowman" [WIDEO]

Ma kanale Sock Puppet Parody pojawił się kolejny świąteczny film. Tym razem skarpetki wcieliły się w blackmetalowców.

Blackmetalowa skarpetka
foto: kadr z wideo

Na kanale Sock Puppet Parody na YouTubie pojawiają się nagrania oddające hołd kultowym rockowym kapelom. Można tam obejrzeć skarpetkowe wykonania coverów Misfits, System Of A Down czy White Zombie. Twórcy kanału stworzyli również specjalną serię filmów na święta, które zatytułowali "Immortal Christmas".

Blackmetalowe skarpetki nagrały utwór "Frostbite The Snowman"

Świąteczny black metal? W internecie wszystko jest możliwe. Właściciele kanału Sock Puppet Parody postanowili tym razem przebrać swoje rockowe skarpetki za prawdziwych blackmetalowców. Frontmanem kapeli został bałwan ozdobiony corpse paintem i odwróconym krzyżem na czole, który przez swój cylinder może niektórym przypominać Kinga Diamonda. Kukiełki "wykonały" wspólnie utwór "Frosty the Snowman", który bardzo spodobał się widzom. 

Mashup Last Christmas i Angel of Death Slayera
Mashup Last Christmas i Angel of Death Slayera
Przeczytaj także Slayer i Wham! razem w świątecznym hicie. Posłuchajcie mashupu "Last Christmas" i "Angel of Death"

W opisie filmu czytamy, że klip został nakręcony dwa wieczory przed świętami między norweskimi szczytami górskimi. Ekipa Immortal Christmas ponoć wzięła udział w konkursie na najlepszego bałwana. W jury miał zasiadać sam Święty Mikołaj. Muzykujące skarpetki z tej okazji wskrzesiły postać Frostbite The Snowman, sięgnęły po gitary i zniszczyły konkurencję. 

Zobacz też: Top 20 najbardziej irytujących świątecznych utworów 

Tagi: Rock News Immortal