01.12.2017 10:27

Blackmetalowy zespół Panzerfaust miał poważny wypadek samochodowy

Auto, którym muzycy jechali do Edmonton w Kanadzie wpadło do zamarzniętego potoku.

Blackmetalowy zespół Panzerfaust miał poważny wypadek samochodowy
foto: kadr z wideo

Kanadyjski Panzerfaust może mówić o ogromnym szczęściu – jego członkowie cudem uniknęli śmierci na drodze. Zespół zmierzał właśnie z Vancouver do Edmonton na kolejny koncert, gdy szyki pokrzyżował im surowy klimat Kraju Klonowego Liścia.

Samochód, którym podróżował Panzerfaust wpadł w poślizg na oblodzonej szosie i wpadł do pokrytego lodem strumienia. Muzycy wyszli z wypadku bez szwanku, ale cały ich sprzęt został zniszczony. Dramatyczne wydarzenie opisali na Facebooku:

"

Dziś ledwo uniknęliśmy szybkiej wizyty anioła śmierci. W trakcie podróży szlakiem północnym z Vancouver do Edmonton wpadliśmy w poślizg na gołoledzi, który spiralnie wrzucił nas do zamrożonego potoku poniżej. Choć utknęliśmy pod zmiażdżonym pojazdem, zanurzeni w lodowatej wodzie, zdołaliśmy wydostać się z wraku, każdy z nas relatywnie bez szwanku. Ale większość naszego sprzętu i merchandise’u została zniszczona. Poinformowano nas, że nasz ubezpieczyciel nie pokryje ich straty. "

W takiej sytuacji dalsza działalność Panzerfaust stoi pod znakiem zapytania. Blackmetalowcy proszą fanów o pomoc.

"

Nie trzeba mówić, że nasz koncert w Reginie musi zostać odwołany. Mamy nadzieję dokończyć trasę, ale ogromne przeszkody natury finansowej stają nam na drodze. Pokornie prosimy wszystkich, którzy mogą wesprzeć nas finansowo w jakikolwiek sposób, by pomogli nam przejść przez tę kampanię. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc. Panzerfaust bardzo chciałby dalej działać, tak jak nakazuje nam nasza godność.

Wszelkie wsparcie można wysyłać przez Paypal na:

brock.panzer@gmail.com

Śmierć nie zabierze nas tak łatwo.

Panzerfaust "

Zdjęcia z wypadku można zobaczyć w oryginalnym poście:

Zespół Panzerfaust powstał w 2005 roku w Mississauga w Kanadzie. Ma w dorobku trzy albumy studyjne - „The Winds Will Lead Us” z 2006, „The Dark Age Of Militant Paganism” z 2008 i „Jehovah-Jireh: The Divine Anti-logos” z 2013.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News