21.11.2019 12:42

Blindead zawiesza działalność i odwołuje koncerty

Grupa Blindead ogłosiła, że zawiesza działalność i jest zmuszona odwołać zaplanowane koncerty. Co dalej z zespołem?

Blindead
foto: Facebook/Blindead

Grupa Blidead po rozstaniu z wieloletnim wokalistą Patrykiem Zwolińskim i jego następcą Piotrem Piezą zadeklarowała, że oficjalnymi członkami kapeli zostaje trzech jej członków: Mateusz Śmierzchalski, Konrad Ciesielski i Bartosz Hervy. Muzycy zmienili sposób tworzenia muzyki, udali się na łono natury i wraz z liderem Furii, Nihilem stworzyli świetny album "Niewiosna". Materiał spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem fanów i krytyków. Niestety nie uchroniło to artystów od innych kłopotów, przez które ich działalność stanęła właśnie pod znakiem zapytania.

Blindead zawiesza działalność i odwołuje koncerty

Muzycy opublikowali przykrą wiadomość na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Blindead z powodów zdrowotnych musiał zawiesić działalność. Artyści nie poinformowali na jak długo planują zniknąć z muzycznego świata i poprosili swoich słuchaczy o wsparcie i zrozumienie.

"

Z przykrością zawiadamiamy, że z powodów zdrowotnych jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność zespołu Blindead.
W związku z tym, tegoroczna edycja X-Mass Noize Night się nie odbędzie. "

Obscure Sphinx
Obscure Sphinx
Przeczytaj także Reżyser nominowany do Oscara wykorzystał w nowej produkcji muzykę metalowego Obscure Sphinx

X-Mass Noize Night to to cykliczna impreza, którą zespół Blindead organizował co roku w grudniu. Przez lata na wydarzeniu pojawiły się zespoły takie jak Ampacity, Lasy, Pył, Entropia, Tarpan czy In Twilight's Embrace. 

Zobacz też: Ozzy Osbourne wróci na scenę z Post Malonem 

Tagi: Rock News Blindead