31.10.2019 11:39

Blink-182 zagrał piosenkę Misfits. Członkowie kapeli przebrali się za Jokera [WIDEO]

Blink-182 powstał w 1992 roku i działała do 2005 roku. Po 4 latach kapela ogłosiła reaktywacje i od tego czasu gra koncerty. Ostatnio zespół zagrał nawet na imprezie zorganizowanej z okazji Halloween.

Blink 182
fot. Blink-182 - Dammit : Live @ The Fonda Theatre/YouTube

Wszystko miało miejsce 28 października 2019 roku. Impreza zorganizowana przez KROQ odbyła się w Los Angeles. Wydarzenie było klasycznym balem przebierańców dlatego kostiumy były mile widziane. Jedną z gwiazd, która wystąpiła tamtego wieczoru na scenie był Blink-182.

Blink-182 zagrał piosenkę Misfits. Członkowie kapeli przebrali się za Jokera [WIDEO]

Muzycy wzięli sobie do serca fakt, że impreza jest przebierana i postanowili zaskoczyć wszystkich swoimi strojami. Trzeba przyznać, że nie byli oni oryginalni, ale wyglądali obłędnie. Artyści przebrali się za Jokera w roli Joaquina Phoenixa. Muzycy mieli niemal identyczne czerwone garnitury jak te, które widzieliśmy na wielkim ekranie.

Żeby było ciekawiej, grupa wykonała piosenkę z repertuaru Misfits. Utwór "Skulls" znalazł się na albumie kapeli z 1986 roku. 

Jack Black
Jack Black
Przeczytaj także Jack Black sparodiował Jokera. Aktor zatańczył na schodach [WIDEO]

Najnowsza produkcja Todda Philipsa najwyraźniej przypadła do gustu członkom kapeli. Film miał swoją premierę 4 października 2019 roku i od tego czasu wywołał sporo zamieszania. Okazuje się, że dzieło jest jednym z lepiej zarabiających obrazów.

Zobacz także: Protestujący na całym świecie przebierają się za Jokera