15.03.2019 12:11

Blink-182 udostępnił klip do piosenki "Why Are We So Broken?" nagranej z Stevem Aokim

Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do piosenki "Why Are We So Broken?", w której Steve Aoki połączył siły z Blink-182.

Klip Blink 182
foto: kadr z wideo

Rockowe zespoły coraz częściej eksperymentują i odchodzą od swojego charakterystycznego brzmienia. Blink-182 pracuje obecnie nad następcą płyty "California" z 2016, ale w międzyczasie postanowił skusić się na współpracę z artystą z zupełnie innego muzycznego świata. W 2018 roku zespół połączył siły z producentem muzyki elektronicznej Stevem Aokim, który w listopadzie 2018 wydał płytę "Neon Future III". Właśnie na tym krążku pojawił się utwór "Why Are We So Broken?", nagrany wspólnie z Blink-182.

Blink-182 i Steve Aoki pokazali klip do "Why Are We So Broken?"

Singiel doczekał się klipu w reżyserii Brandona Bermera, w którym oczywiście widzimy zarówno załogę Blink-182, jak również przy sprzęcie muzycznym cały czas skacze Steve Aoki. W teledysku zagrali aktorzy Dora Madison znana z serialu "Friday Night Lights" oraz Christian A. Pierce. Para w wideo wyżywa się na wszystkim, co spotyka na swojej drodze. 

Blink 182
Blink 182
Przeczytaj także Fani Blink-182 z całego świata kłócą się, jak wymawiać nazwę zespołu

Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do piosenki "Why Are We So Broken?":

Blink-182 zna się już od lat z Aokim i kapela wystąpiła chociażby w listopadzie 2017 na koncercie charytatywnym zorganizowanym z okazji jego urodzin. Co więcej Aoki stworzył remix singla Blink-182 "Bored to Death" oraz piosenki "Push 'Em", który stworzyli Travis Barker oraz Yelawolf. Perkusista zespołu ostatnio skusił się również na współpracę z Yungblud oraz Halsey. Trio nagrało wspólnie singiel "11 Minutes", do którego powstał efektowny teledysk.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Blink 182