21.06.2016 09:48

Blink-182 w klipie do „Bored To Death”

Zespół zaprezentował pierwszy teledysk do singla z nadchodzącego krążka. Zobaczcie, jak prezentuje się to wideo.

Blink-182 w klipie do „Bored To Death”
foto: kadr z wideo

Album zatytułowany „California”, który będzie następcą „Neighborhoods” z 2011 roku, pojawi się już niebawem, bo 1 lipca 2016. Jako pierwszy singiel z tego wydawnictwa wybrano utwór „Bored To Death”.

Następnie udostępniono „Built This Pool” - 16-sekundowy przerywnik, który zespół zaprezentował jako 10 godzinny utwór. Potem fani mogli zapoznać się z numerem „Rabbit Hole”.

Teraz przyszła pora na pierwszy klip stworzony do kompozycji „Bored To Death”. Jest to pierwszy teledysk od 2012, kiedy to pojawiło się wideo do kompozycji „After Midnight”.

W 2015 roku Tom DeLonge odszedł z Blink-182 z powodu różnic artystycznych, jak również rozbieżności grafików. Mimo tych trudności zespół postanowił dalej tworzyć i zatrudnił Matta Skibę, z którym rozpoczęto pracę nad nowym wydawnictwem. 

Zespół miał 30 utworów zanim producent John Feldmann zdecydował o tym, by wybrać tylko 16 kompozycji.

Mark Hoppus przyznał w jednym z wywiadów, że praca nad najnowszym krążkiem wyglądała zupełnie inaczej w porównaniu do tworzenia wcześniejszego wydawnictwa:

"

Tworząc „Neighborhoods” wszyscy razem współpracowaliśmy kilka dni w studiu Travisa, a potem rozchodziliśmy się i każdy pracował oddzielnie przez dłuższy czas. Tym razem wszyscy byliśmy w jednym pomieszczeniu skupiając się maksymalnie na nagraniu. "

Wokalista jest niezwykle zadowolony z efektów pracy:

"

Tak właśnie powinien brzmieć Blink-182 w 2016 roku. Jest szybko, agresywnie, niepokojąco - to jest wszystko, co chciałbym usłyszeć na albumie Blink-182. "

Skiba również zauważa, że ten krążek prezentuje się bardzo dobrze:

"

To był bardzo wyjątkowy proces. Możesz to usłyszeć - punk rock powinien brzmieć gwałtownie, a nie nijako. "

Wraz z datą premiery albumu dowiemy się, czy rzeczywiście album „California” jest taki, jak przedstawiają go muzycy.

Jak oceniacie klip do „Bored To Death”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Blink 182